Προς το περιεχόμενο

Ψήνεστε για online κιθαρο-jam;


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 531
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πες τα ρε Σεθ. Κι εγώ αυτά πιστεύω αλλά δεν τολμώ να τα πω, άσε που δεν έχω και ευχέρεια για να τα εκφράσω. Respect.

 

Θέλω να ξεκαθαρίσω, να επαναλάβω και να υπογραμμίσω μερικά πράγματα: παραδέχτηκα ότι αυτά που έπαιξα, όπως και η ποιότητα της ηχογράφησης, ήταν χάλια. Ίσως να μην έπρεπε να λάβω καν μέρος, και όταν μου τρίβουν στη μούρη το επίπεδο του μέρους μου το μετανιώνω ακόμη περισσότερο. Το έκανα όμως για την εμπειρία και γιατί με παρακίνησε ο ενθουσιασμός παιδιών όπως ο Ηλίας (Elavd).

 

Μερικοί θα πουν ότι η χαρά της συμμετοχής είναι που μετράει τελικά, και μάλιστα περισσότερο από αυτά που παίξαμε. Δεν ξέρω αν έχουν δίκιο. Τώρα όσοι επέλεξαν να είναι έξω από το χορό για τον Α ή Β λόγο, μπορούν να λένε ό,τι θέλουν, κι εγώ θα είμαι ο τελευταίος που θα τους εμποδίσω. Ελπίζω να γίνομαι αντιληπτός.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνονόματε (bloody), επειδή παραθέτεις το ποστ μου διευκρινίζω - αν δεν έγινε αντιληπτό - ότι εγώ αστειευόμουν όταν απαντούσα στο Seth Lover. Βέβαια, ο εν λόγω κύριος είχε ήδη αναχωρήσει για την οδό Φυλής, οπότε δεν δόθηκε συνέχεια. :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να ξεκαθαρίσω, να επαναλάβω και να υπογραμμίσω μερικά πράγματα: παραδέχτηκα ότι αυτά που έπαιξα, όπως και η ποιότητα της ηχογράφησης, ήταν χάλια. Ίσως να μην έπρεπε να λάβω καν μέρος, και όταν μου τρίβουν στη μούρη το επίπεδο του μέρους μου το μετανιώνω ακόμη περισσότερο. Το έκανα όμως για την εμπειρία και γιατί με παρακίνησε ο ενθουσιασμός παιδιών όπως ο Ηλίας (Elavd).

 

Μερικοί θα πουν ότι η χαρά της συμμετοχής είναι που μετράει τελικά, και μάλιστα περισσότερο από αυτά που παίξαμε. Δεν ξέρω αν έχουν δίκιο. Τώρα όσοι επέλεξαν να είναι έξω από το χορό για τον Α ή Β λόγο, μπορούν να λένε ό,τι θέλουν, κι εγώ θα είμαι ο τελευταίος που θα τους εμποδίσω. Ελπίζω να γίνομαι αντιληπτός.

 

Δίνεις μεγάλη σημασία φίλε, τσέκαρε προηγούμενα post του συγκεκριμένου ως "Seth" και "Sethakos" (δεν μπορείς να πεις, έχει έμπνευση με τα ψευδώνυμα  ;D ;D) και θα καταλάβεις τα πάντα περί του δυσεπίλυτου ανατομικού του προβλήματος.  ;) ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα μου φαινεται οτι συνεβη το κλασσικο ελληνικο φαινομενο..... ξεκινησε κατι καλα και με ορεξη και φυσικα στο τελος καποιοι αποφασισαν να το κανουμε eurovision contest με κοντρες και ανταγωνισμο......αντε και στο 2o jam....

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουαου! Είμαι τρισευτυχισμένος! Μέχρι εχθές πίστευα ότι παίζω σαν 5χρονο αλλά τώρα για δες για δες!! 10 χρονο! yeahhhh ;D

 

 

Sethούλι και στα δικά σου πασαμ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην χαλιέστε, αυνάνες αυτού του τύπου πάνε και έρχονται, τα κλιπ και ο χαβαλές όμως μένει, παίξτε όσο πιό κουλά μπορείτε και χαρείτε, και γράψτε τους κακοηθεις στα @@ σας.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου