Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Το παιζεις γκομενα


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζεσαι τον BB King με Telecaster; Τον Malmsteen με σκάφος Gibson; Τον Benson με BC Rich; Ή από μας. Τον Superfunk με Ibanez; Τον elavd με Parker; Τον trigga με Jackson;

 

ΟΧΙ; Ούτε κι εγώ μπορώ να σε φανταστώ χωρίς το χαρακτηριστικό σου ήχο και να ακούω τις συνθέσεις σου μέσα από την ξεπλυμένη παραγωγή των Low Budget Productions. Γι' αυτό αρνούμαι να γράψω κριτική αν δεν ακούσω το κομμάτι με τον ήχο που του αρμόζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ξεπλυμένη παραγωγή των Low Budget Productions.

 

Ξεπλύμένη να σου ρθει το πρώτο σου παιδί και να ναι κ αγόρι.

 

(σορυ βαρτάνη αλλα δεν θα ανεχτώ προσβλητικές κουβέντες για την Low Budget Productions.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεπλυμένη παραγωγή των Low Budget Productions.

 

Ξεπλύμένη να σου ρθει το πρώτο σου παιδί και να ναι κ αγόρι.

 

(σορυ βαρτάνη αλλα δεν θα ανεχτώ προσβλητικές κουβέντες για την Low Budget Productions.)

 

Πρόκειται για το group σου; Αν ναι, δεν είναι τουλάχιστον ιλαρό που στην υπογραφή σου το παρουσιάζεις παρέα με το "ΠΩΠΩ!", σαν να πρόκειται για την ανακάλυψη κάποιου group που σε ενθουσίασε; ???

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια όταν πόσταρε κομμάτι του για πρώτη φορά ο vartanis όλοι είχαμε κι έναν κακό λόγο να πούμε για τον ήχο του...

Άρα εμείς στην ουσία τον παρακινήσαμε να τον αλλάξει...(και καλά κάναμε κατά τη γνώμη μου...)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πρόκειται για το group σου; Αν ναι, δεν είναι τουλάχιστον ιλαρό που στην υπογραφή σου το παρουσιάζεις παρέα με το "ΠΩΠΩ!", σαν να πρόκειται για την ανακάλυψη κάποιου group που σε ενθουσίασε; ???

 

Δεν είναι group είμαι μόνος μου. Και το "πωπω¨ είναι ειρωνικό προφανώς...

 

Βέβαια όταν πόσταρε κομμάτι του για πρώτη φορά ο vartanis όλοι είχαμε κι έναν κακό λόγο να πούμε για τον ήχο του...

Άρα εμείς στην ουσία τον παρακινήσαμε να τον αλλάξει...(και καλά κάναμε κατά τη γνώμη μου...)\

 

Άρα που είναι το πρόβλημα?

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια όταν πόσταρε κομμάτι του για πρώτη φορά ο vartanis όλοι είχαμε κι έναν κακό λόγο να πούμε για τον ήχο του...

Άρα εμείς στην ουσία τον παρακινήσαμε να τον αλλάξει...(και καλά κάναμε κατά τη γνώμη μου...)

Ναι, αλλά από τη στιγμή που διευκρινίστηκε ότι πρόκειται για άποψη και για αναπόσπαστο κομμάτι της μουσικής του ταυτότητας, το πήραμε απόφαση και σιγά σιγά συνηθίσαμε και αγαπήσαμε αυτό τον ήχο. Και πάνω που έγινε αυτό, να η συνεργασία με το Λάμπρο και ο φλώρικος ήχος. Βρες άκρη μετά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά από τη στιγμή που διευκρινίστηκε ότι πρόκειται για άποψη και για αναπόσπαστο κομμάτι της μουσικής του ταυτότητας...

Ε εντάξει , αυτό ξεκίνησε σαν μια μορφή αστείου... ;) :)

(το οποίο είχε καταλάβει κι ο ίδιος πιστεύω)..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Λάμπρο και ο φλώρικος ήχος.

 

 

Φλώρο να πεις το πρωτο σου παιδί και να ναι και αγόρι (επιμένω μέχρι να συμμορφωθείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου