Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Το παιζεις γκομενα


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Αν αυριο γινω γνωστος(που θα γινω  ;D ;D ;D)

 

Μα εισαι πασιγνωστος!!!

Ρε γερο τι κανεις εδω???

 

Ενα μεγαλο μπραβο στον Λαμπρουκο που με φοβερο κουραγιο μιξαρε την

φωναρα σου. Ευγε Μεγαλε Λαμπρε και αστους να λενε μια χαρα ειναι τα

μπλιμπλικια σου!!! ;) ;)

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μα εισαι πασιγνωστος!!!

Ρε γερο τι κανεις;

 

Καλοσωριζουμε με μεγαλη μας χαρα τα Κ.Α.Π.Ι της Ν.Σμυρνης, που μας τιμουν με την παρουσια τους.

 

 

βαρτανάκο κι ο πατέρας μου τα ίδια λέει για να του παίξω καζαντζίδη :P

 

Αν του παιζεις,οπως τις τζαζιες σου.........πικρα. ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ elavd,spy,longshadow

Στην πλακα ΣΙΓΟΥΡΑ λεω ναι,πατοκορφα.

Αλλα να κανεις οτι σου λενε(φτιαξε τον ηχο σου κ.λ.π) και μετα να μην παιρνεις και καμμια απαντηση   ...ειναι καπως ...κουλο. :P :P :P

Ζηλεια; ;D ;D ;D

 

 

Ίσως να έπρεπε να κάνεις κάτι για να φτιάξεις τον ήχο ΣΟΥ...

και όχι να χρησιμοποιήσεις τον έτοιμο ήχο κάποιου άλλου...

 

Οπωδήποτε προς την θετική κατεύθυνση ήταν αυτό που έκανες, καλό θα ήταν όμως να ενδιαφερθείς έτσι ώστε να το κάνεις μόνος σου next time...

(προυποθέτει αρκετό ψάξιμο..)

 

Τώρα αν αυτός ο ήχος θα αρέσει ή όχι στην πλειοψηφία είναι θέμα γούστου του καθενός...

Ο πρώτος σου ήχος όμως (πέρα απο την πλάκα) ήταν απλά μή αποδεκτός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τελος παντων φιλε Yameth, σιγουρα το τραγουδι μου και πιστευω το καθε τραγουδι του καθε συνθετη(ερασιτεχνη) δεν γραφεται με σκοπο να μπει απο πριν σε καποιο ραφι,π.χ λαικο, ροκ, μπλουζ κ.λ.π τουλαχιστον οχι σε μενα, δεν γραφω, εχοντας στο μυαλο που θα μπει.

 

Αν αυριο γινω γνωστος(που θα γινω  ;D ;D ;D) σιγουρα θα γραφω με την αναλογη παραγγελια, αλλα ακομη δεν ειμαι σε αυτην την φαση. ;) ;) ;)

Οσο για αυτο το παλιομοδιτικο, το εχω ακουσει(διαβασει) τοσες φορες που αρχισα να πιστευω οτι υπαρχει καποιο ...μυστικο κρυμμενο απο πισω. ;D ;D ;D

Με αυτή τη λογική δεν σε βλέπω να γίνεσαι περισσότερο διάσημος απ ότι είσαι ήδη!

Ούτε καν αναρωτήθηκες "τι μου λένε τώρα;"

Αφού ξέρεις... τι ρωτάς;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογω της βλαμενης συνδεσης που εχω (t-r-ellas) τωρα τελευταια αδυνατο να ειμαι στην κουβεντα την ωρα που πρεπει.Sorry

 

 

@Longshadow

Σιγουρα δεν θα εβαζα τα κομματια μου σε κοινη θεα ετσι απλα, αλλα (αναγκαστηκα) και το βαζω σε παρενθεση, διοτι απο αλλο θεμα που ειχα ξεκινησει, πανω στις κουβεντες, μου ζητηθηκε και ειπα γιατι οχι, αλλα σιγουρα ηξερα οτι δεν ηταν και στην ...καλυτερη τους κατασταση αλλα ειπα ..δεν πειραζει.

 

Και ο πιο βασικος λογος ηταν, οτι οι περισσοτεροι βαζαν τζαμαρισματα, χαβαλεδες, σολα κ.λ.π και βλεποντας οτι ο ανταγωνισμος στην συνθεση, ηταν ποοοοολυυυυυυ μικρος,ειπα να το κανω. ;) ;) ;)

Αλλα η αποψη μου (blue μην βγεις) γενικα πανω στο θεμα ηχων και παιξιματος,υπαρχει σε αλλο τραγουδι μου, οποτε μην τα επαναλαμβανω.

 

 

 

@Yameth

Δεν ξερω αν υπαρχει γενικα κανεις που να μπορει να πει με σιγουρια αν θα γινει καποιος διασημος η οχι, γιατι αν ηξερε τον τροπο,θα το εκανε πρωτα για τον εαυτο του.

Αναρωτιεμαι πολλες φορες τι μου λενε,αλλα δυστυχως οταν δεν βλεπω και τα αναλογα εργα, καπου ξερεις χαλιεμαι,γιατι στα λογια ολοι καλα τα πανε.

Και οπως πολυ σωστα γραφεις -σιγουρα ξερω- αλλα ρωτωντας καποιες φορες μαθαινεις και καποια πραγματα που δεν τα υπολογιζεις η δεν τους δινεις την αναλογη βαρυτητα.

Ειμαστε κοντα ηλικιακα, ειμαι πιο μικρος και η ζωη μου εχει μαθει να μην ειμαι απολυτως και οσο ζω να μαθαινω.

 

 

@trigga

Λεω να κανω χαρτσο και μαντια για να φαμε. ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη αγορι μου εισαι απο τα καλα παιδια,θα σου δωσω μια συμβουλη τσαμπα. ;D ;D ;D

 

Για ψαξτω λιγο προς κομμωτρια,γαζωτρια,χορευτρια κ.λ.π. γιατι σαν μουσικος .....δεν το βλεπω. ;D ;D ;D

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ψαξτω λιγο προς κομμωτρια,γαζωτρια,χορευτρια κ.λ.π. γιατι σαν μουσικος .....δεν το βλεπω. ;D ;D ;D

 

Βρε Vartanis, πιστεύεις ότι με τέτοιου είδους post, θα γίνεις πιο συμπαθής;

Θα φανείς πιο έξυπνος;

Θα αναγνωριστεί περισσότερο το ταλέντο σου;

Θα εκτιμήσει κανείς την ωριμότητά σου λόγω της ηλικίας/εμπειρίας σου (την οποία έχεις αναφέρει στο παρελθόν);

Θα συνεισφέρεις περισσότερο στο forum;

 

 

Προσωπικά δεν νομίζω να πετύχεις τίποτα από τα παραπάνω... :-\

 

Μόνο Flamer κινδυνεύεις να χαρακτηριστείς... ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου