Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Το παιζεις γκομενα


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω οτι ηρθε η στιγμη για να ανεβασω ενα τραγουδι,για τους φιλους που ειχαν χαρμανιασει τοσο καιρο και δεν ειχαν καποιον να κραξουνε,παντα καλοσυνατα και καλοπροαιρετα. ;D ;D ;D

 

Και για να μην κουραζονται, ειναι η εκπληξη που σας ελεγα.

Δυο σε συσκευασια ενος. ;D ;D ;D

 

Επειδη ο ηχος μου εχει γινει ποθος και ονειρο καποιων,προτιμησα αυτη την φορα να σας εκπληξω και ζητησα την βοηθεια ενος φιλου για την εγγραφη του τραγουδιου πανω σε μουσικη και στιχους δικους μου.

 

Και ευχαριστω δημοσια τον Lambrogg που καθησε και εγγραψε σε δυο μερες το κομματι απο την αρχη και ειμαι στην ευχαριστη θεση να σας το παρουσιασω.

 

Και οπως παντα θα ηθελα την γνωμη σας για την συνθεση αλλα και για την πολυ καλη δουλεια του Λαμπρου.

 

 

 

 

 

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αρκετά καλή ενορχήστρωση.

Καλή ηχογράφηση.

Παρατηρείται κι ένα πρόβληματάκι με τον ρυθμό

Μέτρια (όχι κακή) σύνθεση για το ύφος (not my cup of tea) που κινείται.

Τώρα για τους στίχους.............. με έφερες πολύ πίσω. Μπανάκι μανάκι, Ευλαμπία κι άγιος ο Θεός.

 

Στρατηγέ μου την επόμενη φορά δώστε τους στίχους σε άλλον / άλλην.

 

Με πάντα καλή πρόθεση.

Keep on........... 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ο ηχος μου εχει γινει ποθος και ονειρο καποιων,προτιμησα αυτη την φορα να σας εκπληξω και ζητησα την βοηθεια ενος φιλου για την εγγραφη του τραγουδιου πανω σε μουσικη και στιχους δικους μου.

 

 

ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΟΝ VARTANIS ΠΟΥ ΜΑΘΑΜΕ ΚΙ ΑΓΑΠΗΣΑΜΕ !!!

 

Αυτοί οι φλωρο-high-gain-τζιτζιλάμπρικοι ήχοι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ VARTANIS!!!!!!!!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαι κ εγώ!

 

Να εκράσω και εγώ τα συγχαρητήρια μου στο φίλο Vartani!

 

Αυτοί οι φλωρο-high-gain-τζιτζιλάμπρικοι ήχοι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ VARTANIS!!!!!!!!!!

 

Φλωρo-high-gain-τζιτζιλάμπρικους ήχους να βγάλει το πρώτο σου παιδί και ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΓΟΡΙ!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

(ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τι του πε!!!!)  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω καταρχην τα παιδια που κατεβασαν το κομματι και το ακουσαν. ;D

 

Δεν τους ευχαριστω, για το μουγκα στη στρουγκα που επαθαν.

Το να γραψεις δυο κουβεντες,αρνητικες-κακιες, οτι να΄ναι, δεν ειναι και τοσο κοπος. :-\

 

Αλλα να μην εχεις και αποψη ......ειναι καπως. :'(

 

Ηταν γενικα προβλημα ο ηχος μου, η ηταν η ....καλη διαθεση που ειχαν μερικοι .....αρχοντορεμπετες να μου την μπουν ; >:(

 

Οχι μονο σε μενα, γενικως το λεω, γιατι βλεπω με μεγαλη αγωνια,να ψαχνουν να βρουν κατι, με το στανιο να στην μπουν και να σε πικαρουν (τρομαρα τους.)

 

Τελος παντων, λιγο με προβληματισε το κακο(χα χα χα χα ) και η ζωη συνεχιζεται.

 

 

Καπου ειχα διαβασει, αν θυμαμαι καλα κατι ειχε γραψει ο evris, αλλα δεν το βρισκω, οτι καλο θα ηταν να γινει ενας διαχωρισμος των τραγουδιων.

Δεν μπορω να καταλαβω, γιατι θα επρεπε εγω( ;D ;D ;D) να ειμαι στην ιδια κατηγορια με τον ...οικοδομο που εγραψε ενα σολο της φωτιας και της σταμνας, με καποιο μπακιγκ τρακ απο πισω;

 

Αν ειναι δυνατον.Ελεος. :P :P :P

 

Τι σχεση μπορει να εχει η τεχνη που κανω εγω, η ο καθε ενας ......πρωτοπορος συνθετης, με τον καθε ενα που .....τραβαει ...το σολο του, μονο και μονο για να μας δειξει τις ...ικανοτητες του;

 

 

Ελπιζω καποια στιγμη να γινει ο διαχωρισμος, γιατι βλεπω πολλα παληκαρια να ανηφοριζουν προς αλλα site και η αληθεια ειναι οτι τωρα τους ανακαλυψα.

 

Εγω ειμαι ακομη ΠΙΣΤΟΣ εδω, γιατι εδω εγινα ΦΙΡΜΑ.

Και δεν ειμαι αχαριστος. ;D ;D ;D

 

 

 

Ασχετο: Αυτα τα καρμα, ποιος τα πουλαει;

Ολοι βλεπω ΣΧΕΔΟΝ να εχουν.Εμεις οι φτωχοι, τιποτα; :-[ :-[ :-[

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω, γιατι θα επρεπε εγω( ;D ;D ;D) να ειμαι στην ιδια κατηγορια με τον ...οικοδομο που εγραψε ενα σολο της φωτιας και της σταμνας, με καποιο μπακιγκ τρακ απο πισω;

 

Αν ειναι δυνατον.Ελεος. :P :P :P

 

Τι σχεση μπορει να εχει η τεχνη που κανω εγω, η ο καθε ενας ......πρωτοπορος συνθετης, με τον καθε ενα που .....τραβαει ...το σολο του, μονο και μονο για να μας δειξει τις ...ικανοτητες του;

 

Ουδείς προφήτης στον τόπο του...

 

Η αξία σου (όπως και ΟΛΩΝ των μεγάλων δημιουργών) θα αναγνωριστεί μετά θάνατον...

 

 

Μέχρι τότε, εμείς οι λίγοι πλην όμως ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ θαυμαστές/οπαδοί σου, θα σε λατρεύουμε κάθε μέρα και περισσότερο...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου