Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με ΕΛΤΑ κλασσικά.


Tablet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται.Περιμενω ενα δεμα απο Γερμανια απλο.Ο φιλος απο εκει

το εστειλε με DHL και εδω ερχεται ως γνωστον με ΕΛΤΑ.Το θεμα ειναι πως

πηρα DHL Γερμανιας και μου ειπαν πως το δεμα εχει φυγει απο εκει και εδω στην

Ελλαδα δεν μπορω να το εντοπισω πουθενα.Ουτε με tracking number ουτε τηλεφωνικώς.

Επίσης εδώ μου είπαν να οτι το δεμα δεν εχει μπει καν Ελλαδα ενω οι Γερμανοι οτι εχει φυγει.

Τι στον π**τσο γινεται ξερει κανεις να μου πει τι μπορω να κανω?

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχει κολλησει (μαζι με το δικο μου :P) στον Προμαχωνα οπου οι ελληνες μεγαλοτσιφλικαδες αγωνιζονται για να παρουν επιχορηγησεις ωστε να μη δουλευουν και να πηγαινουν στα στριπτιτζαδικα απο τις 11 το πρωι.... ;D

 

(τα ΑΠΛΑ δεματα ερχονται δυστυχως ΟΔΙΚΩΣ στην Ελλαδα)

 

ειναι ευκολο να κατηγορουμε τους υπαλληλους των ΕΛΤΑ αλλα τελικα εχω διαπιστωσει οτι οι ανθρωποι ειναι εξυπηρετικοτατοι και κανουν τη δουλεια τους πολυ καλα (οταν βεβαια τους επιτρεπουν οι διαφοροι προνομιουχοι και καλοπληρωμενοι φασιστες (αγροτες ,τελωνειακοι,εργατοπατερες κτλ) να την κανουν)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες τα χρυσόστομε. Δεν μπορούμε να κάνουμε την δουλειά μας επειδή κάποιοι καλομαθημένοι τους την κάβ@#$σε να το παίξουν επαναστάτες και να μας θυμήσουν ποιό είναι το τσιφλίκι τους.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή κάποιοι καλομαθημένοι τους την κάβ@#$σε να το παίξουν επαναστάτες και να μας θυμήσουν ποιό είναι το τσιφλίκι τους.

 

Διαφωνώ κάθετα.

Εγώ πιστεύω ότι είναι συνεπέστατοι στο ετήσιο χειμερινό χαβαλοραντεβού τους μεταξύ συγκομιδής και σποράς (για την οποία έχουν επιδοτηθεί να μην πράξουν).

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αα σε αυτό έχεις δίκαιο. Είναι συνεπείς. Και σε τελική ανάλυση, ποίος κάθεται τώρα να ασχοληθεί με 7.000.000 στρέμματα που έχει δηλώσει ο καθένας, καλύτερα στα μπλόκα, λιγότερη δουλειά.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πράγματι πολύ άσχημο για τις συγκοινωνίες, το εμπόριο και την οικονομία αυτό που γίνεται. Και μόνο οι αγρότες που "φωνάζουν" δεν καλλιεργούν... έχουν μετανάστες γι αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι ευκολο να κατηγορουμε τους υπαλληλους των ΕΛΤΑ αλλα τελικα εχω διαπιστωσει οτι οι ανθρωποι ειναι εξυπηρετικοτατοι και κανουν τη δουλεια τους πολυ καλα

Σε αυτο δεν θα συμφωνησω απολυτα εξυπηρετικοι ειναι γνωσεις γι'αυτο που κανουν δεν εχουν.Και ειναι μ'ενα δεν ξερω..Στο τηλ. που μιλησα με μια και την ρωτησα πως ερχονται τα απλα μου ειπε πως ερχονται με αεροπλανο.

Τωρα αν ξερεις κατι παραπανω εσενα θα πιστεψω..Και οδικως πως ερχονται μεσω ιταλιας?

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

good news εχθές το βράδυ πέρασαν όλα τα φορτηγά από τον προμαχώνα  ;)

 

(πιάσανε τα τρελά κρύα βλέπεις, όχι πως κάθετε κανείς εκεί τα βράδια μόνο τα τρακτέρ αφήνουν οι επαναστάτες του καφενέ)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν υποθέσουμε ότι για την καθυστέρηση του δέματος ευθύνεται η ελληνική αγροτιά, τότε στα ΕΛΤΑ θα έπρεπε να σε ενημερώσουν γι' αυτό ακριβώς και όχι να πάρεις την απάντηση από τον superfunk. Αυτό και μόνο λέει ότι δεν είναι και τόοοοσο καλοί στην δουλειά τους.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει κολλησει (μαζι με το δικο μου :P) στον Προμαχωνα οπου οι ελληνες μεγαλοτσιφλικαδες αγωνιζονται για να παρουν επιχορηγησεις ωστε να μη δουλευουν και να πηγαινουν στα στριπτιτζαδικα απο τις 11 το πρωι.... ;D

 

(τα ΑΠΛΑ δεματα ερχονται δυστυχως ΟΔΙΚΩΣ στην Ελλαδα)

 

ειναι ευκολο να κατηγορουμε τους υπαλληλους των ΕΛΤΑ αλλα τελικα εχω διαπιστωσει οτι οι ανθρωποι ειναι εξυπηρετικοτατοι και κανουν τη δουλεια τους πολυ καλα (οταν βεβαια τους επιτρεπουν οι διαφοροι προνομιουχοι και καλοπληρωμενοι φασιστες (αγροτες ,τελωνειακοι,εργατοπατερες κτλ) να την κανουν)

 

Ήταν που ήταν στραβό το κλίμα το έφαγε και ο Γαιδαρος.Αυτό έχουμε πάθει φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου