Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με ΕΛΤΑ κλασσικά.


Tablet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει κολλησει (μαζι με το δικο μου :P) στον Προμαχωνα οπου οι ελληνες μεγαλοτσιφλικαδες αγωνιζονται για να παρουν επιχορηγησεις ωστε να μη δουλευουν και να πηγαινουν στα στριπτιτζαδικα απο τις 11 το πρωι.... ;D

 

(τα ΑΠΛΑ δεματα ερχονται δυστυχως ΟΔΙΚΩΣ στην Ελλαδα)

 

ειναι ευκολο να κατηγορουμε τους υπαλληλους των ΕΛΤΑ αλλα τελικα εχω διαπιστωσει οτι οι ανθρωποι ειναι εξυπηρετικοτατοι και κανουν τη δουλεια τους πολυ καλα (οταν βεβαια τους επιτρεπουν οι διαφοροι προνομιουχοι και καλοπληρωμενοι φασιστες (αγροτες ,τελωνειακοι,εργατοπατερες κτλ) να την κανουν)

 

+186231331513353151331

 

τι παιζει με DHL? Δεν στελνει αυτονομα ελλαδα???μονο σε συνεργασια με ελτα?? Επισης η  dhl χρησιμοποιει αεροπλανα οπως η UPS , ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ παντα σε μεταφορες απο Γερμανια

tube tube tube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+186231331513353151331

 

τι παιζει με DHL? Δεν στελνει αυτονομα ελλαδα???μονο σε συνεργασια με ελτα?? Επισης η  dhl χρησιμοποιει αεροπλανα οπως η UPS , ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ παντα σε μεταφορες απο Γερμανια

 

η DHL εχει αγορασει τα Γερμανικα ταχυδρομεια οποτε ουσιαστικα ειναι το...κρατικο γερμανικο ταχυδρομειο ;) τις περισσοτερες φορες τα πακετα της τα παραδιδουν οι ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ,πολλες φορες ομως και τα απλα ΕΛΤΑ.  

 

οσες φορες εχω στειλει ογκωδες πακετο απο τη Γερμανια στην Ελλαδα εχει παει οδικως (αυτο τουλαχιστον μου εχει πει ο Γερμανος υπαλληλος στο ταχυδρομειο που χρησιμοποιω)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμμια σχεση ειναι ιδιωτικη εταιρεια κουριερ οπως ολες (απλα ειναι ειδικευμενη σε αποστολες στο εξωτερικο),η dhl θα σου φερει πακετα που εχουν σταλει με DHL απο οποιαδηποτε χωρα ΕΚΤΟΣ Γερμανιας.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε και προς τα που πεφτει ο προυμαχωνας ωρε συντεκνοι?

 

Στη Βουλγαρία είναι... σε άλλη χώρα...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 με 7 μέρες ανάλογα με την περιοχή. Όλες οι εταιρίες έχουν economy υπηρεσίες που έρχονται οδικός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως που ολοι οι γνωστοι σας αγροτες είναι απατεωνες. Με λαθος ανθρωπους κανετε παρεα και καταλαθος προσβαλετε μια ολοκληρη ομαδα ανθρωπων :)

 

Αλλα αφου μπορειτε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου