Προς το περιεχόμενο

Vartanis - Το παιζεις γκομενα


Χάρης Ο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ας κάνω κι εγώ μία, τώρα που μου μάθατε το ρόλο και τη σωστή χρήση των smileys:

 

Vartanis & Lambrogg το κομμάτι που φτιάξατε είναι κατευθείαν για τα σκουπίδια... ;D ;D ;) :D :) 8) :P :P :D ;) :) ;) :D ;D :-* :-* :-* :-* ;D ;D :D :D ;) ;) :) :)

 

Το καταλάβατε ότι αστειεύομαι έτσι;  ;D ;D :D :D 8) 8)  :-* :-* ;) :) :D  :) ;) :D ;D :D ;) :) 8) ;D ;D ;D ;D :D :D ;) ;) :) :) :-* :-* :-* :-* :-* :-*

 

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

Γ@ΜΗΣΕ!

 

(Ελπίζω να κατάλαβες ότι κάνω πλάκα που γελάω και ότι το αστείο σου είναι κατευθείαν για τα σκουπίδια)

;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D  ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :P :P :P ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I repeat, the thread belongs in the "About Winds and Waters" section. Without the clip and the reviews of course.

 

Aκριβώς ;)!!!και μην ξεχνάμε....ο λάμπρος δε φταίει για ότι κακό και ανάποδο γίνεται στο νοιζ!σε λίγο θα  τον κατηγορήσετε ότι προκάλεσε το σεισμό των 6,5 ρίχτερ επειδή έβαλε τέρμα το διστόρτιο :P!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω που αποσκοπουσε ολη αυτη η επιθεση προς το ατομο μου και αυτη η στροφη 180 μοιρων απο σενα Elavd.

 

Ισως δεν ειμαι και τοσο εξυπνος.

Γιατι σιγουρα για καποιο λογο το εκανες.

Ε δεν θα σκασω κιολας.ΣΙΓΟΥΡΑ.

 

Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου.Την μια μερα ετσι, την αλλη αλλιως...

 

Και ΑΥΤΗ Η ΕΜΜΟΝΗ στο καρμα μου.Ρε αχτι που το εχουν μερικοι, μερικοι.

Να ειχαν και επιχειρηματα.

 

 

Τελος παντων.

Επειδη το θεμα εγινε κ@@@ς, και αλλα ζητουσα και αλλα πηρα(χα χα χα χα) θα ηθελα καποιος απο τα αφεντικα του μαγαζιου να το σβησουν τελειως, για να ησυχασουν μερικοι εδω μεσα.

 

 

Παντα φιλικα.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκριβώς ;)!!!και μην ξεχνάμε....ο λάμπρος δε φταίει για ότι κακό και ανάποδο γίνεται στο νοιζ!σε λίγο θα  τον κατηγορήσετε ότι προκάλεσε το σεισμό των 6,5 ρίχτερ επειδή έβαλε τέρμα το διστόρτιο :P!

 

 

Τον οποίο δεν ένιωσα καν λόγω υπερβολικού κάψου απο Grand Theft Auto 4.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ

ΒΛΕΠΩ ΕΝΑΝ ΑΕΤΟ

ΜΕ ΔΥΟ ΚΕΦΑΛΙΑ!!

ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΟΥΣΙΑ ΟΥΣΙΑ ΜΑΓΙΚΗ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ

ΒΟΤΑΝΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΤΗ ΓΗ

ΟΠΟΥ KAI NA ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΩ

ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΣΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΟΝΟ ΖΩ!!!

 

 

Ανέμων και υδάτων ίσως;

 

Δεν εχω προβλημα να παρακολουθω μπαζοσυζητησεις. Σχεδον το απολαμβανω κιολας.

Δεν εχω προβλημα να ακουω πραγματα που υπο αν τα ακουγα  in real life θα με εβγαζαν εξω απ τα ρουχα μου.

Δεν εχω προβλημα να προσπαθω να καταλαβω ποια ειναι η ψυχοσυνθεση ορισμενων ατομων, που αν τα εβλεπα in real life σε ενα μπαρακι, στην καλυτερη περιπτωση θα γελαγα λεγοντας πραγματικα κακα πραγματα εις βαρος τους.

 

ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ. SPY THN ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΟΥ, ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΧΗΜΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου