Προς το περιεχόμενο

8 χρονών και παίζει zeppelin!!!


RogerWaters15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=U74j1qZ2hi4&feature=related

 

Καλά ρε παιδιά αν είναι δυνατόν ποια αυτά τα 8χρονα έχουν ξεφύγει τελίως,σε ηλικίες πάνω από δέκα δε παίζουν οτιδήποτε. ;D ;D :o

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τα σπαει ο πιτσιρικος (αλλα καποιος πρεπει να του πει κ για upstroke xaxaxa)

αυτο που επαθα πλακα ειναι τα δαχτυλα του  :o :o

για 8 χρονων ειναι τεραστια!(μηπως ειναι πιο μικρο το μανικι τις κιθαρας?)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός είναι... Διατηρώ μια επιφύλαξη για όλους αυτούς τους πιτσιρικάδες που κάνουν θαύματα, γιατί, αν αρχίζουν από τέτοια ηλικία να αποστηθίζουν τόσο αυστηρά, αμφιβάλω αν μπορούν να εξελιχθούν σε δημιουργικούς παίχτες... ::)

 

Τα δάχτυλά του είναι πραγματικά τεράστια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τα δάχτυλα του παρατήρησα!!! :o :)

Πάντως ο kultura έχει δίκιο για τις επιφυλάξεις από την άλλη βέβαια αν όλοι αυτοί οι Mini παίχτες εξελιχτούν ανάλογα με την ηλικία τους σε λίγο θα γεμίσουμε κιθαρισταράδες!!! ;D ;D

..but the sun is eclipsed by the moon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως έχει πολύ μέγαλα δάχτυλα για 8χρονο....

αλλά μακάρι να υπάρχουν ταλέντα ....είναι πολύ καλό κατά την γνώμη μου .....

το θέμα είναι να ξέρουν να το εκμεταλλεύονται σωστά το ταλέντο τους ....

 

 

:D ;D  :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός είναι... Διατηρώ μια επιφύλαξη για όλους αυτούς τους πιτσιρικάδες που κάνουν θαύματα, γιατί, αν αρχίζουν από τέτοια ηλικία να αποστηθίζουν τόσο αυστηρά, αμφιβάλω αν μπορούν να εξελιχθούν σε δημιουργικούς παίχτες... ::)

 

αυτα κατα την αποψη μου ειναι μιζερες απαξιοτικες αποψεις καθαρα ελληνικης προελευσεως.....

το προβλημα δεν ειναι η αποστηθιση σολου η κοματιου για εναν μουσικο.

Πχ ο Rory Gallagher που απο πιτσιρικας μαθενε να παιζει ιδια με τον Muddy waters δεν εξελιχθηκε σε δημιουργικο παίχτη?

το να γινεις ενας δημιουργικος μουσικος δεν μπορει να σε σταματησει τπτ.

κ να θυμαστε ολοι οτι πριν κρινετε ενα παιδι να πηγαινετε με το μυαλο σας πισω στην ηλικια του για να δειτε πιο παιδικο βλεπατε στην τηλεοραση γιατι να παιζατε σολο zeppelin δεν υπαρχει περιπτωση!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το βλέπεις έτσι... Ντρέπομαι να μοιάζει η νοοτροπία μου ελληνική... :P

 

Απλά νομίζω ότι το παιδάκι δεν ξέρει τί είναι αυτά που παίζει, δεν ξέρει καν αν του αρέσουν... Σε καμία περίπτωση δεν εννοώ ότι είναι κακός παίχτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το βλέπεις έτσι... Ντρέπομαι να μοιάζει η νοοτροπία μου ελληνική... :P

 

Απλά νομίζω ότι το παιδάκι δεν ξέρει τί είναι αυτά που παίζει, δεν ξέρει καν αν του αρέσουν... Σε καμία περίπτωση δεν εννοώ ότι είναι κακός παίχτης...

 

κ σε αυτο το ποστ συνεχιζεις να εχεις αυτην την ελληνικη νοοτροποια δλδ το "ΝΟΜΙΖΩ" το ξερεις το παιδακι? τζαμαρατε κ δεν επαιξε καλα? τον ρωτησες ποιος ειναι ο Page κ δεν ηξερε?

αρα απο που το εβγαλες αυτο το συμπερασμα?

καταλαβαινεις τι θελω να πω.....

 

κ να σου πω κατι που με ειπαν στο στρατο κ τελικα εχουν δικιο

ασε τα νομιΖματα για την τραπεζα!

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η εντύπωση που μου δίνει όταν τον ακούω...

 

Εσύ όταν ακούς έναν κιθαρίστα δεν λες "αυτός είναι καλός κιθαρίστας" ή "αυτός ο κιθαρίστας μου φαίνεται άπειρος" ή οτιδήποτε άλλο;

Έτσι κι εγώ λέω ότι αυτό το παιδάκι δεν έχει σίγουρο παίξιμο... Δεν βγάζω πράγματα από το μυαλό μου, ούτε το ξέρω το παιδάκι, απλά από αυτό που ακούω βγάζω συμπεράσματα...

 

Συμφωνώ ότι τα νομίΖματα είναι για την τράπεζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή είναι η εντύπωση που μου δίνει όταν τον ακούω...

 

Εσύ όταν ακούς έναν κιθαρίστα δεν λες "αυτός είναι καλός κιθαρίστας" ή "αυτός ο κιθαρίστας μου φαίνεται άπειρος" ή οτιδήποτε άλλο;

Έτσι κι εγώ λέω ότι αυτό το παιδάκι δεν έχει σίγουρο παίξιμο... Δεν βγάζω πράγματα από το μυαλό μου, ούτε το ξέρω το παιδάκι, απλά από αυτό που ακούω βγάζω συμπεράσματα...

 

Συμφωνώ ότι τα νομίΖματα είναι για την τράπεζα...

 

πρεπει να φυγω κ δνε προλαβενω να απαντησω τωρα

θα σου πω την σκεψη μου αργοτερα  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου