Προς το περιεχόμενο

Parker Nitefly - SA με σπασμενη βεργα....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης δες και εδώ

 

www.guitars.gr

O Σταυρος είναι φοβερός τεχνίτης και ίσως μπορεί να κάνει κάτι.

 

Συμφωνώ!κι εγώ έχω μία Carvin DC-135 που έσπασε το μπράτσο και ήμουν έτοιμος να αυτοκτονήσω και ευτυχώς ο Σταύρος την έκανε όπως ήταν πριν!!ένα χρόνο την έχω πλέον και δε υπήρξε κανένα πρόβλημα!επομένως δε χάνεις τίποτα να του στείλεις ένα mail η να τον πάρεις ένα τηλ!!και για του λόγου το αληθές:

 

http://guitars.gr/HTML/workgallery.html-είναι αυτή που λέει "Carvin repair"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια άλλο πράμα το μπράτσο της carvin και άλλο το κουφό διαστημικής τεχνολογίας μπράτσο της parker....αλλά δε χάνει τίποτα να ρωτήσει.

Η πρόταση μου έγινε κυρίως στη βάση του ότι ίσως μπορει να γίνει κάτι για να σωθεί το υπάρχον μπράτσο(που είναι πολύύύύ΄χλωμο απο ότι κατάλαβα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o Παίδες δεν έχω λόγια να σας ευχαριστήσω όλους σας μηδενός εξαιρουμένου μιας και μου ανοίξατε τα μάτια σε θέματα που δεν είχα ασχοληθεί ποτέ πριν!!

Τέτοια ανταπόκριση η αλήθεια είναι ότι δεν την περίμενα είστε απίστευτοι όλοι!

Thnx και πάλι! Ξεκινάω τo ψάξιμο. Κάτι μου λέει ότι θα προσπαθήσω κατ` αρχάς να επικοινωνήσω ΞΑΝΑ με την μάνα Parker για να δω τι θα μου ξαναπούν. Χωρίς να θέλω να μειώσω κανέναν Έλληνα τεχνίτη σίγουρα το μαμισιο δεν αντιγράφεται!

Μου δώσατε δίοδο να ελπίζω. Θα ενημερώνω ανάλογα…

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου