Προς το περιεχόμενο

Funky Girl :o


alekelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα το ειδα.

 

πολυ καλη και "διαβασμενη".

 

σιγουρα λιγο "αποστειρωμενο" στυλ, αλλα ακρως αποτελεσματικο.

 

 

 

Ειμαι σιγουρος οτι περασε απο Γιαννενα και jamαρε με τον Ηλια...    ;D ;D ;D

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απλα ρε παιδι μου,

με τους Γιαπωνεζοκορεατοταιβανοπαιχτες αυτο που τους χαρακτηριζει ειναι η ΡΟΜΠΟΤΙΛΑ, δηλ. Ο,ΤΙ μαθουν το παιζουν 100% παντα ΤΟ ΙΔΙΟ, ακομα κι αν χαιρονται, αν πεθανε ο σκυλος τους, αν τους κρεμασεις απο το ταβανι, αμα τους κερατωσε η γκομενα, αμα μαμησανε το πρηγουμενο βραδυ (που δεν πιστευω).

Δεν εχουν καθολου ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ στοιχειο μεσα κι αυτο φαινεται και στην κοπελα. Ειναι σα να εκτελει μια εργασια ενας computer. Τελεια και απροσωπα. Και στα computer ετσι πρεπει να ειναι, αλλα στον ανθρωπινο παραγοντα μμμμμ, μαλλον οχι.

Εχω πολλους φιλους απο Berklee αλλα και M.I που μου ελεγαν αυτο ακριβως για ολους τους "απο πανω" παιχτες που ανεφερα αλλα το εχω βιωσει και εγω. Ειναι σα να τους εδωσες την παρτιτουρα να την φανε κι αντι να την χεσουνε, την παιζουνε (με ΟΛΑ τα κουλα που μπορει να εχει μια παρτιτουρα ας πουμε του Vai).

 

Αυτο βεβαια δεν αναιρει την γνωμη μου οτι αυτο που ακουω ειναι αψογο.........

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω σε όλα με τον προλαλήσαντα ;)

 

Πάντως το δεξι της χέρι είναι πραγματικά μια καλοκουρδισμένη μηχανή ακριβείας.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ρε παιδι μου,

με τους Γιαπωνεζοκορεατοταιβανοπαιχτες αυτο που τους χαρακτηριζει ειναι η ΡΟΜΠΟΤΙΛΑ, δηλ. Ο,ΤΙ μαθουν το παιζουν 100% παντα ΤΟ ΙΔΙΟ, ακομα κι αν χαιρονται, αν πεθανε ο σκυλος τους, αν τους κρεμασεις απο το ταβανι, αμα τους κερατωσε η γκομενα, αμα μαμησανε το πρηγουμενο βραδυ (που δεν πιστευω).

Δεν εχουν καθολου ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ στοιχειο μεσα κι αυτο φαινεται και στην κοπελα. Ειναι σα να εκτελει μια εργασια ενας computer. Τελεια και απροσωπα. Και στα computer ετσι πρεπει να ειναι, αλλα στον ανθρωπινο παραγοντα μμμμμ, μαλλον οχι.

Εχω πολλους φιλους απο Berklee αλλα και M.I που μου ελεγαν αυτο ακριβως για ολους τους "απο πανω" παιχτες που ανεφερα αλλα το εχω βιωσει και εγω. Ειναι σα να τους εδωσες την παρτιτουρα να την φανε κι αντι να την χεσουνε, την παιζουνε (με ΟΛΑ τα κουλα που μπορει να εχει μια παρτιτουρα ας πουμε του Vai).

 

Αυτο βεβαια δεν αναιρει την γνωμη μου οτι αυτο που ακουω ειναι αψογο.........

 

+111³³³

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα.... τα εβαλα να παιζουν μαζι και ακουγεται το ιδιο!....

 

ΕΙΣΑΙ ΨΕΥΤΗΣ!!!

 

Δεν ακούς πώς ΣΚΑΕΙ το maple?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα.... τα εβαλα να παιζουν μαζι και ακουγεται το ιδιο!....

 

Μα ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ να μην ειναι....

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ομως η rosewood (like?) ταστιερα εχει ποιο πολλα μεσαια...   ;)

 

Άρα; Πού καταλήγουμε;

 

Ότι το κορίτσι έχει ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ στο παίξιμο. Εξ ού και οι τεράστιες διαφορές από take σε take.

Άδικα την κατηγορούμε για ψυχρότητα.

 

Αμάν εμείς η Έλληνες. Μη δούμε έναν άνθρωπο με λίγο ταλέντο παραπάνω απο εμάς. Αμέσως να τον καταρακώσουμε...;D :P

 

ΥΓ: άσχετο, είμαι ο μόνος που όταν βλέπει κάτι τέτοιες θηλυκές κινεζόφατσες, να κάνουν ανέκφραστες κάτι με τόσο προσήλωση, έχει αυτόματα την αίσθηση ότι κάποιος τις...ανάγκασε να μάθουν να το κάνουν; Μόνο εγώ είμαι τόσο ανώμαλος; ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου