Προς το περιεχόμενο

Funky Girl :o


alekelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπορεί να γινω κακός αλλά θα το πω...

Δε λέω παίζει πολύ καλά πολύ καλή ακρίβεια στο παίξιμο της αλλά γνώμη μου είναι ότι το funk θέλει και λίγο behind the beat ;) Και έτσι πως τη βλέπω να παίζει μου δίνει την εντύπωση ότι παίζει για να παίξει.Ούτε λίγο να νιώθει το groove ούτε τίποτα :P :)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το νιώθει το groove ακομά και τα τρίηχα τα κάνει άψογα και η τεχνική της πάρα πολυ καλή στο δεξί τα σπάει το κορίτσι την είχα δει και σε ένα άλλο video που έπαιζε blues κι εκείνο πολύ ωραίο.

janick Είμαι σίγουρος πως αν δεν είχε εικόνα δεν θα καταλάβαινες κάτι  παίζει άψογα  :o  :o

The Economy Picker!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το νιώθει το groove ακομά και τα τρίηχα τα κάνει άψογα και η τεχνική της πάρα πολυ καλή στο δεξί τα σπάει το κορίτσι την είχα δει και σε ένα άλλο video που έπαιζε blues κι εκείνο πολύ ωραίο.

janick Είμαι σίγουρος πως αν δεν είχε εικόνα δεν θα καταλάβαινες κάτι  παίζει άψογα  :o  :o

 

Ακριβώς αυτό το άψογα είναι που με χαλάει όλα είναι στο χρόνο λες και είναι υπολογιστής

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το νιώθει το groove ακομά και τα τρίηχα τα κάνει άψογα και η τεχνική της πάρα πολυ καλή στο δεξί τα σπάει το κορίτσι την είχα δει και σε ένα άλλο video που έπαιζε blues κι εκείνο πολύ ωραίο.

janick Είμαι σίγουρος πως αν δεν είχε εικόνα δεν θα καταλάβαινες κάτι  παίζει άψογα  :o  :o

 

Ακριβώς αυτό το άψογα είναι που με χαλάει όλα είναι στο χρόνο λες και είναι υπολογιστής

 

..Γυναίκες.... ;) :P

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου άρεσε πολύ, πάντως καταλαβαίνω κ αυτο που λεει κ ο janick..

θα το θέσω έτσι:

αυτό το βίντεο είναι η εκδοχή "ηχογράφησης στο στουντιο" αλλά θα προτιμούσα την "live" εκτέλεση ;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι η κοπελα. Και taste στις νοτες εχει, κι ενω το δεξι παει πανω κατω αυτη muteαρει με το αριστερο κι αφηνει να ακουστουν οι χορδες που θελει αυτη, κι ωραιες φρασεις. Θα δω και τα αλλα βιντεα που λεει ο φιλος....

 

ΥΓ1 Το backingtracki ΜΗΝ ξεχναμε οτι ειναι το μεγαλο "Listen to the music" των Doobie Brothers, ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ

ΥΓ2 Ο elavd ειναι καλυτερος  ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου