Προς το περιεχόμενο

Αγορά Parker Fly απο Αμερικη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θέλω να αγχώσω κανέναν αλλά μετα απο 4 κιθάρες και 2 ενισχυτές που μου ήρθαν απο US τα τελευταία 2 χρόνια, μου φαίνεται πολύ λίγο το ποσό των $69 για USPS/EMS....Ακόμη και χωρίς το option της ασφάλισης τα μεταφορικά δεν πέφτουν κάτω απο $90.

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να πω...αυτο το ποσο μου ειπε. Το μαγαζι ειναι το grandcentralmusic sto ebay οπου εχει ολες τις Parker. Για ποιο λογο να μου πει ψεματα ? Απο την αλλη δε μπορω να του πω εισαι φθηνος και μη τη στελνεις  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπηρεσια των αμερικανικων ταχυδρομειων (USPS) που σου λεει (Global Express) απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.Yπαρχει με παραπλησιο ονομα η πανακριβη Global Express Guaranteed® (GXG) (η οποια δεν ειναι για τοσο μεγαλα δεματα και δεν σου χρειαζεται αλλωστε)

 

Απλα ο ανθρωπος εχει μπερδευτει (η εσυ εχεις μπερδευτει) & ισως σου μιλαει για καποια υπηρεσια της UPS (ΑΛΛΗ εταιρεια απο την USPS) η FEDEX τΙς οποιες σε συμβουλευω να αποφυγεις οπως ο διαλος το λιβανι καθοτι θα σε σκισουν στα εκτελωνιστικα  .

 

Η ΜΟΝΗ υπηρεσια που σε συμφερει λεγεται Express Mail® International οποιαδηποτε αλλη μονο ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ θα σου δημιουργησει,πηγαινε στο

 

http://www.usps.com/tools/calculatepostage/welcome.htm?from=home&page=0061calculatepostage

 

για να υπολογισεις το κοστος

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι να πω...αυτο το ποσο μου ειπε. Το μαγαζι ειναι το grandcentralmusic sto ebay οπου εχει ολες τις Parker. Για ποιο λογο να μου πει ψεματα ? Απο την αλλη δε μπορω να του πω εισαι φθηνος και μη τη στελνεις  :)

 

Ναι, έχει μια λογική το κόστος που σου είπαν, μιας και μέσα στην τιμή αγοράς που δίνουν, υπολογίζουν και τα μεταφορικά για Αμερική. Μάλιστα ακόμα και για εξωτερικό, τα μεταφορικά περιλαμβάνονται στην τιμή (όπως λένε στις δημοπρασίες τους), προφανώς για αποστολή ground (π.χ. Μεξικό).   ;)

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου