Προς το περιεχόμενο

Noizers summer tracking!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεία σας παιδιά!!!διαβάζω αυτές τις ημέρες τα thread για τη μπυροποσία και αυτό για το βόλο και μου ήρθε η ιδέα να ανοίξω αυτό το thread μιας και διακρίνω  την επιθυμία πολλών μελών από εδώ μέσα(και εμού του ιδίου φυσικά) να βρεθούμε από κοντά και να τα πούμε,να πάμε για καμία μπυρίτσα,ουζάκι,κρασάκι κτλ.επομένως όποιος noizas ταξιδέψει σε κάποια πόλη και επιθυμεί να γνωρίσει μέλη από την άλλη πόλη μπορεί να ανακοινώνει εδώ την ημερομηνία και που θα βρίσκεται ώστε να οργανώνεται η "κατάλληλη υποδοχή" από τους ντόπιους και όσους επιθυμούν να ταξιδέψουν!ελπίζω να σας αρέσει η ιδέα μου ::)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν βλέπω κίνηση από 'μας τους βόρειους όμως! Έχουμε κι εμείς εδώ κάτι τσέχους με ωραία λιτροπότηρα και παγωμένες μπύρες...  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως θα είμαι Ανδρο στις 5-6 του Ιούλη και από 7-14 Καλαμάτα....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω κίνηση από 'μας τους βόρειους όμως! Έχουμε κι εμείς εδώ κάτι τσέχους με ωραία λιτροπότηρα και παγωμένες μπύρες...  :-X

 

Gothic είπαμε θα την οργανώσω τη μπυροποσία εδω πάνω...αλλά επειδή ήδη αρχισαν πολλοι να φευγουν και σε λίογ την κάνω και εγώ λέω να το αφήσουμε για τέλος καλοκαιριου, που θα είμαστε όλοι πίσω.

 

 

Εγώ πάντως θα είμαι 30/6-4/7 Σκίαθο και απο 19/7 για κανα μήνα Λεμεσό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας :D!εγώ θα είμαι εώς 17 Ιουλίου Γιάννενα(καταραμένη εξεταστική :() και μετά το πρόγραμμα λέει είτε Κύθηρα είτε Σαμοθράκη για μπανάκια..για οποιοδήποτε άλλο προορισμό θα ενημερώσω εγκαίρως ;)!

 

@odis:ελπίζω να έχετε κλείσει γιατί γίνεται πανικός στη Σκίαθο(πήγα πέρισυ την ίδια περίπου εποχή με εσένα χωρίς να κλείσω και τα έπαιξα-ευτυχώς είχα πάρει και σκηνή)επίσης έχε υπόψιν σου ότι οι συγκοινωνίες είναι ετελώς ανοργάνωτες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις σας :D!εγώ θα είμαι εώς 17 Ιουλίου Γιάννενα(καταραμένη εξεταστική :() και μετά το πρόγραμμα λέει είτε Κύθηρα είτε Σαμοθράκη για μπανάκια..για οποιοδήποτε άλλο προορισμό θα ενημερώσω εγκαίρως ;)!

 

@odis:ελπίζω να έχετε κλείσει γιατί γίνεται πανικός στη Σκίαθο(πήγα πέρισυ την ίδια περίπου εποχή με εσένα χωρίς να κλείσω και τα έπαιξα-ευτυχώς είχα πάρει και σκηνή)επίσης έχε υπόψιν σου ότι οι συγκοινωνίες είναι ετελώς ανοργάνωτες ;)

 

 

No worries,κλείσαμε.

 

Μπορει να περάσω απο Γιαννενα για καμια βδομάδα, αμα είναι να κανονίσουμε και με τον elavd για μπύρες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα είμαι μέχρι 22 Ιουλίου Γιάννενα. Μετά Βόλο/Σκιάθο/Σκόπελο.

 

Και εσύ Ηλία Σκίαθο??ποιος στη χάρη σου θα βρείς και τον odis εκει ;)!(έγινα η προξενήτρα του φόρουμ :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εσύ Ηλία Σκίαθο??ποιος στη χάρη σου θα βρείς και τον odis εκει ;)!(έγινα η προξενήτρα του φόρουμ :P)

 

Ναι, έτσι λέω...

Έχω να πάω...12 χρόνια (ΟΥΠΣ!!! κωλόγερος έγινα...:( )

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου