Προς το περιεχόμενο

Noizers summer tracking!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ελλάδα λογικά από 4 Αυγούστου και μετά... Γιάννενα θα περάσω λογικά κάποια στιγμή, 10-11, κάτι τέτοιο...

 

Ελάβντου και σία απόντες, οι άλλοι κανονίζουν μπυροποσίες τον Ιούλιο... οπότε καλά Χριστούγεννα!

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελάβντου και σία απόντες, οι άλλοι κανονίζουν μπυροποσίες τον Ιούλιο... οπότε καλά Χριστούγεννα!

 

Παίζει να είμαι Γιάννενα στις 10-11 ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεπον

27/6 με 6/7 θα ειμαι χαλκιδικη στην Συκια δευτερο ποδι ρουλζ

μετα παλι σαλονικα

αμα γινουν κατι Live που ειναι να κανουμε θα βρασω στην πολη

αλλιως θα με βρειετ σε καποιο νισακι (μαλλον Αντιπαρο) να παιζω slide στους δρομους!  ;)

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το "είχα" το συγκεκριμένο thread, και προτείνω σε όλους τους GASωμένους συμφορουμίτες που μένουν κοντά στα Γιάννενα να μην χάσουν τον Μυρωνάκο μας (diskolos1) !! Απίστευτος παίχτης, καταπληκτικός ήχος και top κομμάτια !!

Όσο για μένα θα δώ ποιόν απο τους δύο ( ;D ;D) Bassman θα φέρω (δύσκολο γενικά μια που απ' ότι μου είπαν παίζει Ολυμπιακή στη μέση).

 

Οφείλω πάντως να πώ πως είναι απίστευτα υπερκαταπληκτικό για μένα να ανοίγει η μπάντα που παίζω, τη συναυλία της μπάντας που μου έχει χαρίσει μερικά απο τα πιο αγαπημένα μου κομμάτια ever !!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτείνω σε όλους τους GASωμένους συμφορουμίτες που μένουν κοντά στα Γιάννενα να μην χάσουν τον Μυρωνάκο μας (diskolos1) !! Απίστευτος παίχτης, καταπληκτικός ήχος και top κομμάτια !!

 

Εκτός από τη Haar strat, από τι αποτελείται ο εξοπλισμός του Μύρωνα;

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα ειμαι όλο το καλοκαιρι κατερίνη-θεσσαλονικη και για κανενα 5ημερο Αθήνα...Ρε τα γιαννενα ας ερθουν λίγο σαλόνικα ρεεεεε...Ειμαι ανοιχτός προς όλες τις προτάσεις(εκτός των πρόστυχων σαδομαζοχιστικών του κώστα79 :P :P :P :P)

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου