Προς το περιεχόμενο

Reload - Nu rock tracks


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 κομματάκια από ένα προτζεκτ διασκευών που έπαιζα. Αυτό που ήθελα να μοιραστώ μαζί σας είναι ο τραγουδιάρης μας. Ελπίζω να σας αρέσει όσο και σε μένα. Γενικά θέλω να δείξω πως υπάρχουν γνήσιες rock φωνές και στο Ελλάντα αρκεί να ψάξει κανείς λίγο παραπάνω και να 'χει υπομονή.

 

Ελπίζω να σας αρέσουν γενικώς και τα παιχτικά μας. Enjoy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως δυνατή φωνή και ωραία κομμάτια. Ψήλωσέ την λίγο! Ειδικά στο 2ο είναι πολύ θαμμένη.

 

Παίζεται πουθενά να έρθουμε να σας καμαρώσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε, πείτε του παιδιού να φύγει έξω να καταφέρει να βγει μπροστά, και μετά να γυρίσει στο Ελλάντα και να τον αποθεώσουμε σε live!! :D

 

γιατί εδω....

 

 

Άψογος!

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες ωραια επιλογη κομματιων, και το Hero κομματαρα. ΟΜΩΣ, ο τραγουδιστης ειναι εκτος στυλ και δεν ταιριαζει με τα κομματια που παιζετε (εδω). Φαινεται οτι (θελει να) ειναι μεταλ τραγουδιστης, επισης εχει πολυ ασχετο βιμπρατο (και καλα power metal) και η προφορα του στα αγγλικα ειναι λιγο γτπ. Ειμαι σιγουρος οτι τωρα θα ειναι σε καμμια μπαντα τυπου Manowar, Helloween και τετοια

Τωρα μια λεπτομερεια του στυλ η καθαρη κιθαρα ειναι ΠΟΛΥ δυνατα νομιζω δεν εχει αξια μιας και στον τραγουδιστη αναφερεσαι πιο πολυ.

Παντως μαγκες ωραιο παιξιμο.......

Βρειτε κανα τραγουδιστη με αντρικια φωνη και ξαναπαιξτε

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Holystone και εγώ εύχομαι να έχει καλή τύχη και να σταδιοδρομήσει αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο γιατί δεν είναι καθόλου πριμαντόνα και "χώστης", είναι ένα φυσιολογικότατο παιδί και συνήθως αυτοί δεν πολυ-προκόβουν. Στην Ελλάδα βέβαια αυτά γιατί αλλού φτάνει μόνο το ταλέντο.

 

Ωρέ playloud με μπέρδεψες λίγο. Τελείως άχρηστος σου φαίνεται? :-[

Καταλαβαίνω πάντως τι εννοείς. Αλλάζει τελείως την απόδοση των τραγουδιών και τη φέρνει στο ύφος του. Ξέρεις σε μερικούς αρέσει αυτό και σε άλλους δεν αρέσει. Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν με πειράζει, ίσα-ίσα που γουστάρω κιόλας, ίσως γιατί δεν είμαι και φανατικός των nickelback. Aν μου τραγουδούσε έτσι Dickinson που είναι και το φετίχ μου ίσως να τον κυνήγαγα ακόμα!!

 

Anyway, όντως ο σκοπός ήταν άλλος όπως και προανέφερα. Πάντως thanks γενικά που μπήκες στον κόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να βαζει ο καθε τραγουδιστης (και ΚΑΘΕ καλλιτεχνης) την δικη του "σφραγιδα" σε καθε τι που παιζει, ακομη κι αν αυτο ειναι διασκευη δηλωνει προσωπικοτητα και "ταυτοτητα" και προσωπικα μου αρεσει πολυ. Ομως αυτο δεν σημαινει οτι θα κανει τα κομμτια να ακουγονται ΟΛΑ σαν το Χριστος Ανεστη. Η μαγκια ειναι να το κανει στα πλαισια του κομματιου.

Το παιδι δεν ειπα οτι δεν μου αρεσει (εκτος απο την προφορα του) αλλα ειναι αυτο ακριβως που ειπα, θα ειναι καλος αν τραγουδησει ΑΛΛΑ πραγματα. Απορω πως, με τατοια ακουσματα που φαινεται οτι εχει δεν τον εβαλες τελικα να τραγουδησει Dickinson, ειμαι 100% σιγουρος οτι θα τα ελεγε ΠΟΛΥ καλυτερα απο αυτα που λεει εδω. Δωσε ρε στο παιδι Evil That Men Doooooooo...........

Oi Nickelback δεν μου αρεσουν ουτε εμενα (πολυ) ΑΛΛΑ το Hero ειναι ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ, και το παιζετε πολυ καλα. Ηθελα καποτε να το κανω με την μπαντα μου αλλα δεν ειχα καλα φωνητικα απο πισω

Αυτα τα κομματια θελουν πιο "αντρικιες" φωνες, ετσι τις λεω εγω, καθοτι οι φωνες τυπου Maiden με αυτο το εκνευριστικο vibrato με παραπεμπουν οπως ειπα και πριν στο..... Χριστος Ανεστη

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου