Προς το περιεχόμενο

Αλοννησος;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ζεστες πλεον εχουνε ξεφυγει εδω πανω στο τσιμεντοχωριο (σαλονικη ναουμ) και ειπα να την κανω με κανα φιλο για αλλα μερη. Χωρις πολλα πολλα μας τη βαρεσε να παμε αλοννησο γαι μερικες μερουλες, μικρη ειναι, θα την παλεψουμε ευκολα.

 

Βλεπω οτι εχουμε ακετους βολιοτες εδω μεσα οποτε ειπα να ρωτησω για μερικα tips για αυτο το νησακι, τι λεει, τι δεν λεει, ωραιες παραλιες, κανα καλο φαγαδικο, γενικοτερα οτι σας ερχεται στο μυαλο απο εμπειριες εκει περα.

 

Θενκς α λοτ. Και καλο μας καλοκαιρι.

 

8)

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τοσα χρονια μενω βολο δεν εχω παει ποτε αλοννησο .Oποτε δεν εχω ιδεα.

[διαφημιση] Αν ομως πατε, να πατε στο μοναδικο μπαρακι που παιζει λαιβ και δεν ειναι μπουζουκια και να πιειτε πολλα ποτα γιατι η μπαντα ειναι φιλοι μου.... :) :) :) [/διαφημιση]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι που πηγα 5 χρονων (1990) ειχα κολογουσταρει στο live της μπαντας των φιλων του boody (μονο αυτο θυμαμαι...τα αλλα μαγαζια τα ξεχασα  :P)

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ηξερα καποια μπαντα εκει γιατι προφανως δε θυμαμαι τπτ και παρολο που εχω παει (τυπικα τουλαχιστον) δε μπορω να βοηθησω γιατι ημουν πεντε χρονων  :P

 

Το αλλο ηταν μια διαφημιση για τους φιλους σου αν και δε τους εχω δει!  ;D ;D ;D (επειδη τιμησες την κολλητη μου τη γιαγια με το καλαμποκι  :P)

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα περσι Σκοπελο για 1 εβδομαδα και ηταν ωραια.

Μια απο εκεινες τις ημερες πηγα και Αλλονησο.

Μπορω να πω οτι μου αρεσε περισσοτερο απο Σκοπελο.

 

Πααααααααρα πολυ cool καταστασεις για Αυγουστο!

1)Πολυ ησυχο νησι,με αρκετη βλαστηση(οχι οσο στη Σκοπελο που ειναι ενα πευκοδασος μεσα στη θαλασσα)

2)Συμπαθητικες παραλιες με βοτσαλα

3)Αξιζει τρελλά η βολτα με πλεουμενο στο θαλασσιο παρκο οπου θα δεις δελφινια και φωκιες(που ειναι προστατευομενα ειδη)

3)Εχει πολυ ωραιες τοπικες παραδοσιακες λιχουδιες

4)Αξιζει να επισκευτεις την παλαια πρωτευουσα του νησιου που εχει ανακατασκευαστει και ειναι οπως ηταν πρωτα με την παραδοσιακη αρχιτεκτονικη και απιστευτη θέα.

 

Γενικα ειναι ενα ωραιο ησυχαστηριο

 

Δεν ξερω τι ζητας απο τις διακοπες σου αλλα ελπιζω να πηρες μια γευση

Fender Jazz Bass+Spector=bass

Ampeg+Mesa/Boogie=amp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάει, ρώτα ό,τι θες... Ησυχία (όχι νέκρα όμως), πολύ πράσινο, παραλίες που βαθαίνουν απότομα, υπέροχες μίνι κρουαζιέρες σε μερικά νησάκια του θαλασσίου πάρκου (σε μερικά δεν επιτρέπεται καν η ανθρώπινη πρόσβαση) με τα δελφινάκια να κάνουν παιχνίδια δίπλα στο σκάφος... τα είχαμε περάσει αξέχαστα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου