Προς το περιεχόμενο

Αλοννησος;;;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τη δευτερα την κανουμε, η ηρεμια και γενικοτερα η ιδεα οτι δεν θα σε ενοχλησει η απανταχου παρουσα ελληνικη καφριλα ειναι ο λογος που ειπαμε με τον κολητο να παμε απο κει, με επρηξε και ο πατερας μου για "την τρομερη ενεργεια που εκπεμπει το νησι" (γεια σου ρε father), οποτε καναμε ιδανικη επιλογη πιστευω. ποτε δεν ξερεις βεβαια αν δεν πας.

 

mr. boody, πως λεγεται το μαγαζι αυτο που λες και που βρισκεται (αν ξερεις);

nothing to fear, nothing to doubt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα πάει πέρσυ 5 μέρες Σκόπελο κ μια μέρα πήγαμε για βόλτα στην Αλόνησο. Καλή φάση δεν λέω, αλλά απο κόσμο δεν πρέπει να λέει κ πολλά απ'όσα κατάλαβα. Εμείς πήγαμε γυρίσαμε σε μία ώρα την χώρα, δλδ τα μαγαζιά κλπ που ήταν δίπλα στο λιμάνι, και φύγαμε. Είναι πιο φάση να πας με παρέα καλή και να μην βασίζεσαι τόσο στις εξόδους  ;) Όσο για παραλίες δεν ξέρω.. Εγώ πάντως και από Σκόπελο έμεινα ικανοποιημένος. Όλα τα λεφτά σε αυτά τα νησιά είναι να πληρώσεις καραβάκι στην παραλία για να σε πάει βόλτα για 1 μέρα. Γύρω στο 50ρικο απο λεφτά αλλά αξίζει τον κόπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου