Προς το περιεχόμενο

Ελληνικό Hip-hop από "λαζό-έλληνες"


Enoxos_Boody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σιγα τους Ελληνες.Δεν εχουν τπτ απο το ελληνικό flow και τη χροιά του TNS.

 

LooooooooooooooooooooooL ;D ;D ;D ;D ;D

Εγραψες........... Πραγματικα. Δε νομιζω πως εχουν τιποτα το ελληνικο αυτοι οι ανθρωποι. Περα απο τη γλωσσα (και αυτη ντεμι) και την καταγωγη....

Σιγουρα ΔΕΝ εχουν την νοοτροπια του Ελληνα. Οποια και να ειναι αυτη.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε για συνέλθετε λίγο...Τι είναι αυτά τα πράγματα που λέτε??????  :o :o :o :o

Αλλο πράγμα να κρίνουμε το κλίπ σαν κλίπ (μουσική, στοίχοι κλπ κλπ) και άλλο πράμα να κρίνουμε το πόσο Ελληνες είναι.

 

Και ποιός είσαι συ ρε φίλε Murray που θα κρίνεις το πόσο Ελληνες είναι αυτοί?????

 

Για σοβαρευτείτε λίγο γιατί σας διαβάζουμε στο εξωτερικό και αυτά τα λόγια δεν πρέπει να λέγονται.

Ερώτηση, ξέρει κανείς ποιοί είναι ο λαζο-ελληνες??

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ποιός είσαι συ ρε φίλε Murray που θα κρίνεις το πόσο Ελληνες είναι αυτοί?????

 

Αυτος που ειμαι ειμαι. Και πιστευω εχω οποιο δικαιωμα θελω να συμπαθω ή οχι τους Ελληναραδες. Αποψη μου. Καποιος αλλος μπορει να μη τους θεωρει Ελληναραδες. Εγω το κανω.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τίποτα. Μέχρι να ρθουν να ζήσουν Ελλάδα για κανά χρόνο και μετά να φύγουν τρέχοντας.

Εξάλλου μην ξεχνάμε ότι αυτά τα παιδιά είναι προφανώς δεύτερης γενιάς ομογενείς, οπότε λογικό είναι να έχουν τη μαμά πατρίδα πολύ ψηλά. Χαλαρώστε λίγο ωρέ τσολιάδες μου...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουβλάκι μπακλαβά - σουβλάκι μπακλαβα - μπακα απο γιαγια

 

Εντάξει μπορεί το αποτέλεσμα να ειναι άκρως κιτς, αλλα οι προθέσεις των παιδιών είναι αγνές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου