Προς το περιεχόμενο

πουλαω εισητηριο ΜΑΝΤΟΝΑ


ex-synthakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βασικα δεν κρινουμε σωστα ρε παιδι μου, μαλλον γιατι δεν ακουμε την συγκεκριμενη μουσικη και μας ενδιαφερει, ΑΝ μας ενδιαφερει γιατι ενδεχεται να μας αφηνει παντελως αδιαφορους, μονο απο αποψη show και ιστοριας...

αν ομως υποθεσουμε οτι η μαντονα για την ποπ μουσικη ειναι κατι σαν τον χεντριξ στη ροκ ή τον miles davis στη τζαζ κοκ... τοτε ΙΣΩΣ να διναμε και εμεις 80 ευρω για κατι αντιστοιχο.

βεβαια τα ποσα αυτα για συναυλιες ειναι μαλλον παραλογα ετσι κ αλλιως, αλλα παω στοιχημα οτι για ενα reunion των floyd πολλοι εδω μεσα θα διναμε πανω απο 100 ευρω ανετα κιολας.

και προσοχη, για να μην αρχισουν τσαμπα τα ποστ του τυπου "συγκρινεις floyd με μαντονα" κλπ, δεν συγκρινω τιποτα, απλως εξεταζω το ειδικο βαρος που εχει το καθενα στο δικο του "ειδος" μουσικης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ομως υποθεσουμε οτι η μαντονα για την ποπ μουσικη ειναι κατι σαν τον χεντριξ στη ροκ ή τον miles davis στη τζαζ κοκ... τοτε ΙΣΩΣ να διναμε και εμεις 80 ευρω για κατι αντιστοιχο.

 

Σωστά, αλλά δεν θα το υποθέσουμε διότι (όπως ξέρεις) δεν ισχύει.

Εξακολουθώ να περιμένω μήπως φανεί κανείς από εδώ μέσα να πει ότι όντως αγόρασε εισιτήριο...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ομως υποθεσουμε οτι η μαντονα για την ποπ μουσικη ειναι κατι σαν τον χεντριξ στη ροκ 

και με πολυ καλυτερο κουρεμα μαλιστα ..

.

Εξακολουθώ να περιμένω μήπως φανεί κανείς από εδώ μέσα να πει ότι όντως αγόρασε εισιτήριο...

Πιο πολλες πιθανοτητες υπαρχουν να αγορασω εισιτηριο για μελλοντικη συναυλια του Χεντριξ.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, αλλά δεν θα το υποθέσουμε διότι (όπως ξέρεις) δεν ισχύει.

 

 

ναι, απλα μ'αρεσει να κανω τον δικηγορο του διαβολου  :P

 

και με πολυ καλυτερο κουρεμα μαλιστα ..

 

αναλογως σε ποια εποχη της αναφερεσαι.. γιατι αν μιλας για την 80s μαντονα που εμοιαζε κατι μεταξυ ντειβιντ χασελχοφ απ'τα παλια και μπραντον απο μπεβερλι χιλς..  θα την προτιμουσα με το μαλλι του miles davis  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουκα εχεις δικιο, αλλα δεν ειμαι καλος αγγλομαθης,οπότε οταν πεφτει επανω στο ποστ μου μια αμιγως αγγλοφωνη απαντηση τα χανω.

 

Ποιος δούκας; Μπούκας εδώ ;D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά, αλλά δεν θα το υποθέσουμε διότι (όπως ξέρεις) δεν ισχύει.

Εξακολουθώ να περιμένω μήπως φανεί κανείς από εδώ μέσα να πει ότι όντως αγόρασε εισιτήριο...

 

λυπάμαι που θα σε στενοχωρήσω, αλλά θα πάω... και με εισιτήριο όχι αλλά πλέμπα, αλλά 120 ευρώ στις κερκίδες αλλά χλίδα. εγώ μεγάλωσα και με madonna και με duran duran. εάν πρέπει να ντρέπομαι γι αυτό ας μου το πει ο yameth ή κανένας μοντουλάτορας να μην ξαναμπώ εδώ μέσα, γιατί προσβάλλω τη μουσική αισθητική σου. ααααααααααα ξέχασα να σου πω πως η madonna αγνοεί την ύπαρξή μας. ΕΜΕΙΣ;;;;;; (ας αναρωτηθούμε αν μας ξέρει η μάνα μας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου