Προς το περιεχόμενο

Παω να δω τους ραδιοκεφαλους...


warpie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tους είδα στο Μιλανο. Απίστευτα ολοκληρωμένο γκρουπ και στα live του!

Είχαν ένα καταπληκτικό show με layser και βίντεο που σε καθήλωνε.

 

Oρίστε το Weird Fishes/Arpeggios:

 

[flash=200,200]

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

H μόνη ένσταση μου πάντως έχει να κάνει με την ένταση τους, ήταν υπερβολικά χαμηλά τουλάχιστον για τα δεδομένα τόσο μεγάλου πάρκου με τόσο κόσμο. Σε σημείο που μιλούσες άνετα με τον δίπλα σου χωρίς να φωνάζεις καν. Ίσως φταίνε οι οικολογικές τους ανησυχίες και το γεγονός ότι ταξιδεύουν με λιγότερο εξοπλισμό (μόλις 12 κιθάρες ::) ;D)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑ!!! ;D Και σε εμάς μπορούσες να παρατηρήσεις μια ένταση λιγότερη από το σύνηθες. :)

 

Αλλά θα σου πω το εξής: Σε μια Arena Civica ασφυχτικά γεμάτη (περί τα 50.000 άτομα και εκεί) η ένταση που είχαν ήταν ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ για να ακούσεις άνετα και ευχάριστα μια συναυλία 2 ωρών και 15 λεπτών. Στο τέλος έφευγες με το κεφάλι στη θέση του και όχι με 15 σφυριά να σε κοπανάνε.

 

τώρα βέβαια στο Λονδίνο δεν γνωρίζω και από αυτό που λες μάλλον σιγά ήταν. ;D

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυχερακηδες, ειδατε τους radiohead live?!!!

 

...που ο τραγουδιστης τους κανει σαν μια κλαψιαρα-αρρωστημενη-κοτα?

...που ολα του τα τραγουδια ειναι ΑΟΥ ..ΑΟΥ.. ΑΟΥ...ΚΛΑΨ..ΚΛΑΨ ..?

...με αμεσες επιρροες απ το ψυχιατρειο που δουλευε?

...θα μπορουσε ανετα αν δεν εκανε καριερα στο τραγουδι, να κανει στο ψυχιατρειο(σα τροφιμος)

 

 

...ποσο σας ζηλευω!!!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνθάκια μου, γλυκό μου αρθρωτό εξάποδο, με σένα η επιστήμη όχι μόνο σηκώνει τα χέρια ψηλά αλλά κομματιάζει με στομωμένο πριόνι όλη της την οικογένεια, τους τρώει σε καρπάτσιο με σως τρούφας και μετά αυτοκτονεί. Αν συνεχίσεις έτσι, σε βλέπω να εκπαραθυρώνεσαι.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...που ο τραγουδιστης τους κανει σαν μια κλαψιαρα-αρρωστημενη-κοτα?

                                lol.giflol.giflol.gif

synthakia, συνήθως γράφεις ανοησίες, αλλά εδώ σε παραδέχομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γιατί το συγκεκριμένο συγκρότημα με αφήνει παγερά αδιάφορο; Κάποια στιγμή μου είχε πει κάποιος φίλος μου ότι το OK Computer είναι από τα καλύτερα ηλεκτρονικά album όλων των εποχών. Το άκουσα, αλλά δεν...

 

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως σχετίζονται οι Radiohead με την ηλεκτρονική μουσική ή να με παραπέμψει σε κάποια δουλειά τους που να είναι όντως ηλεκτρονική και όχι κατά φαντασία ηλεκτρονική;  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος πως σχετίζονται οι Radiohead με την ηλεκτρονική μουσική ή να με παραπέμψει σε κάποια δουλειά τους που να είναι όντως ηλεκτρονική και όχι κατά φαντασία ηλεκτρονική;  ::)

 

Ε.. και εσύ... παίζει κανείς ηλεκτρονική μουσική στις μέρες μας, ώστε να τίθεται θέμα να την παίζουν και οι Radiohead ; Τι είναι ηλεκτρονική μουσική σήμερα; Ποιος την παίζει;

 

:)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε.. και εσύ... παίζει κανείς ηλεκτρονική μουσική στις μέρες μας, ώστε να τίθεται θέμα να την παίζουν και οι Radiohead ; Τι είναι ηλεκτρονική μουσική σήμερα; Ποιος την παίζει;

 

:)

 

Που είναι οι ένδοξες μέρες των Kraftwerk...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου