Προς το περιεχόμενο

Mr. Campilongo


matawan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και πριν την ταινια αξιοθεατο ηταν...... ;D

 

κανα σαλαμι και για εμας πηρες ή τα εφαγες ολα μονος  σου?? ;D

 

εχω να παω χρονια στο Katz's αλλα κατι παλιοι φιλοι μου λενε οτι εχει...τριπλασιασει τις τιμες.......οι σερβιτοροι και οι sandwich makers σε βριζουν οπως τον...... παλιο καλο καιρο ή εχει γινει κυριλε το μαγαζι?? ;D

 

Να σου πω την αμαρτία μου δεν είμαι φαν οπότε τη βγάλαμε με πίτσες παραδίπλα  ;D

 

@kostri: ήταν πράγματι ωραίος. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πόσο πιστός ήταν στην εκτέλεση των κομματιών των δίσκων του.

 

Πάντως για το κουτσομπολιό, βγήκε παίζοντας με την tribute tele της Fender και όχι την vintage. Κατά τη διάρκεια του Live σταματησε κάμποσες φορές λέγοντας πόσο πιο χαμηλοί σε ένταση είναι οι μαγνήτες της tribute κιθάρας του σε σχέση με αυτούς της vintage κιθάρας του, καθώς είχε ανοίξει τέρμα τον ενισχυτή του και δεν είχε την απόδοση που ήθελε. Μεταξύ μας δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο... 

"The music that you listen to, becomes the soundtrack of your life"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν είμαι φαν οπότε τη βγάλαμε με πίτσες παραδίπλα

 

ναι,και σας κακοπεσε....μη μου πεις οτι πηγατε στου Rosario's !!! (θα σκοτωνα για ενα slice... ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ενας τυχερος ανθρωπος...τι θυμησες τωρα στο γεροντα..... ;D....η..αποκλειστικη μου διατροφη απο το...84 εως το 88 ηταν απο εκει....

 

rosarios%20pizza.JPG

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου