Προς το περιεχόμενο

The bokos conspiracy


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

andy c, thanx man.

sf..τελικά αν είσαι εσύ αυτός που δοκίμαζε κιθάρες (ηλεκτρικές..για όσους ήρθαν τώρα στην παρέα μας...) παίζοντας ακκόρντα....βάλε μια άνω τελεία ρε φίλε, μαζεψε κι όλους τους thomannικούς και stollικούς φίλους σου που με κατηγορούν για λακέ του jimmy, κολλητό του Κουρμπή και γλείφτη - διαφημηστή των Arvanitis (κουλοί το 99,9 των big guys εδώ μέσα - και κυρίως οι fusion players που τον έκραξαν), foko (ασ διαβάσει κανείς τις κριτικές του jazz and jazz) και πάψτε να μας ζαλίζετε με τις μετριότητες που βλέπετε στον καθρέφτη σας και μας προσάπτετε κάθε τόσο.

Είχα υποσχεθεί ότι δεν θα ξαναγράψω εδώ, αλλά με τα περι matchless με πέθανες, (αν και παλιο thread)

Ξέρω ότι δεν θα λείψω σε κανέναν εδώ.

Ξέρω όμως επίσης, ότι όλοι οι άνθρωποι και οι απόψεις που υποστήριξα εδώ, ήταν κινήσεις από καρδιάς. Κάποτε αναγκάστηκα να μιλήσω περισσότερο οξύθημα (Ελληνάρες) και κάποιοι μπράβοι εδω μέσα μου είπαν να προσεχω μην βρεθώ λέει σε κανα κάδο...άκουσον , άκουσον. (elavd και η παρέα του αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου..)

ΑΝΤΙΟ ΠΑΙΔΙΑ

ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΜΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάποτε αναγκάστηκα να μιλήσω περισσότερο οξύθημα (Ελληνάρες) και κάποιοι μπράβοι εδω μέσα μου είπαν να προσεχω μην βρεθώ λέει σε κανα κάδο...άκουσον , άκουσον. (elavd και η παρέα του αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου..)

 

Ας σου υπενθυμίσω την..."τεταμένη" μεταξύ μας σχέση:

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=4633.msg57510#msg57510

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=4633.msg57514#msg57514

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=4590.msg57148#msg57148

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=4590.msg57702#msg57702

 

 

Παρόλα αυτά, αφού το επιθυμείς να φύγεις, καλή συνέχεια σε ό,τι κι αν κάνεις.

 

Φιλικά,

Ηλίας

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι δε βγαινει ακρη μεσω δικτυου, αλλα και απο κοντα να ημασταν, παλι ακρη δε θα βγαζαμε...

 

Οντως μια και ποτε δεν ειπα αυτο που λες οτι ειπα ;D

 

για να λες οτι δεν εχουν headroom.

 

Και διαφωνω σε αυτο που λες οτι καποιος αγοραζει matchless για τα βρωμικα του.

 

ειναι τελικα οντως πολυ δυσκολος ο ιντερνετικος λογος (ειδικα μεταξυ Ελληνων μια και δεν κανει καν τον κοπο ο ενας συνομιλητης να προσεξει λιιιγο καλυτερα ΤΙ ακριβως γραφει ο αλλος) ,αλλα αστο καλυτερα γιατι θα ξημερωθουμε εδω μεσα...  :) :)

 

 

sf..τελικά αν είσαι εσύ αυτός που δοκίμαζε κιθάρες (ηλεκτρικές..για όσους ήρθαν τώρα στην παρέα μας...) παίζοντας ακκόρντα....βάλε μια άνω τελεία ρε φίλε, μαζεψε κι όλους τους thomannικούς και stollικούς φίλους σου που με κατηγορούν για λακέ του jimmy, κολλητό του Κουρμπή και γλείφτη - διαφημηστή των Arvanitis (κουλοί το 99,9 των big guys εδώ μέσα - και κυρίως οι fusion players που τον έκραξαν), foko (ασ διαβάσει κανείς τις κριτικές του jazz and jazz) και πάψτε να μας ζαλίζετε με τις μετριότητες που βλέπετε στον καθρέφτη σας και μας προσάπτετε κάθε τόσο.

Είχα υποσχεθεί ότι δεν θα ξαναγράψω εδώ, αλλά με τα περι matchless με πέθανες, (αν και παλιο thread)

 

χωρις πλακα τωρα πηγαινε σε κανα γιατρο να σε κοιταξει εχεις σοβαρο προβλημα... :-[ (η εχεις δει πολλες φορες το Conspiracy Theories  :))

 

 

Είχα υποσχεθεί ότι δεν θα ξαναγράψω εδώ, αλλά με τα περι matchless με πέθανες, (αν και παλιο thread)

 

χωρις πλακα τωρα πηγαινε σε κανα γιατρο να σε κοιταξει εχεις σοβαρο προβλημα... :-[ (για ΔΕΥΤΕΡΗ φορα....γιατι στο τελος θα μου πεις οτι εγω φταιω που στη βαρεσε και μου την επεσες μετα απο 4 χρονια για κατι που ειχα γραψει,ρε μπας και εισαι Μανιατης...? :D

 

 

και κάποιοι μπράβοι εδω μέσα μου είπαν να προσεχω μην βρεθώ λέει σε κανα κάδο...άκουσον , άκουσον. (elavd και η παρέα του αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου..)

 

χωρις πλακα τωρα πηγαινε σε κανα γιατρο να σε κοιταξει εχεις σοβαρο προβλημα... :-[ (για ΤΡΙΤΗ φορα....ο ΗΛΙΑΣ σε απειλησε??θα μας τρελλανεις τελειως...... :o)

 

Ξέρω ότι δεν θα λείψω σε κανέναν εδώ.

 

εδω ΛΟΓΙΚΑ μιλας....

 

 

 

 

 

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και επαναλαμβανω,

παλι καλα που απαντησαμε στο παιδι που ρωτησε για τα matchless...

ακομη ενα ενημερωτικο thread του noiz...

 

με ολο το σεβασμο Αndy νομιζα οτι ειχεις καταλαβει οτι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ MATCHLESS δεν ΞΑΝΑ-ΑΝΟΙΧΤΗΚΕ το Thread αυτο μετα απο 4 χρονια... ::)

 

απλα μου φαινεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ να σκοτωνονται μεγαλοι ανθρωποι για τετοιες μαλακιες οπως οι ενισχυτες και οι κιθαρες,φαντασου δηλ.να ειχαμε και τιποτα το ΣΟΒΑΡΟ να χωρισουμε... ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Δημήτρη κάνε ότι θες και μην το διαφημίζεις. Δικαίωμά σου.

Μόνο πάψε να φωνάζεις, να γκρινιάζεις και γενικώς να είσαι εριστικός.

 

Παρεπιπτόντως ο καθρέφτης ΕΙΝΑΙ απαραίτητος.

Για να βλέπεις το χεράκι σου και να το βάζεις σωστά

Για να φτύνεσαι

Για να βλέπεις ποιός πραγματικά είσαι

Για να παίρνεις τις πόζες

Για να βλέπεις την γυναίκα μπρος πίσω

Για να

Για να

 

Και τον χρησιμοποιώ και εγώ ενίοτε. Προσπαθώντας να καταφέρω να γίνω μετριότητα.

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bokos, να 'σαι καλά. Μου θύμισες αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=6SXzlm9n0R4

 

...μαζεψε κι όλους τους thomannικούς και stollικούς φίλους σου που με κατηγορούν για λακέ του jimmy, κολλητό του Κουρμπή και γλείφτη - διαφημηστή των Arvanitis (κουλοί το 99,9 των big guys εδώ μέσα - και κυρίως οι fusion players που τον έκραξαν), foko (ασ διαβάσει κανείς τις κριτικές του jazz and jazz) και πάψτε να μας ζαλίζετε με τις μετριότητες που βλέπετε στον καθρέφτη σας και μας προσάπτετε κάθε τόσο.

Και είχα βάλει στοίχημα ότι στο thread θα εμφανιζόταν το όνομα του Αρβανίτη...

 

...και κάποιοι μπράβοι εδω μέσα μου είπαν να προσεχω μην βρεθώ λέει σε κανα κάδο...άκουσον , άκουσον. (elavd και η παρέα του αν δεν με κερατώνει η μνήμη μου..)

Μα είναι προφανές. Μόνο ένας μπράβος θα έστελνε τέτοιο ποστ:

Θα αλλάξει avatar μετά από αυτή την Κυριακή (που παίζει στα Γιάννενα), γιατί πολύ απλά ΔΕΝ θα επιστρέψει με την Gold Top του στην Αθήνα... :P ;D 8)

Δε γράφω τίποτα παραπάνω μη βρεθώ κι εγώ σε κανένα πορτ-μπαγκάζ.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο ένας μπράβος θα έστελνε τέτοιο ποστ:Δε γράφω τίποτα παραπάνω μη βρεθώ κι εγώ σε κανένα πορτ-μπαγκάζ.  ;D ;D ;D

 

eastern-promises.jpg

 

Παιδιά τι λέτε να κάνουμε με αυτόν τον Spy? Έχει αρχίσει τελευταία να χώνει πολύ συχνά τη μύτη τουστις υποθέσεις μας...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τώρα το ΣΟΚ !!!

 

Εγώ είμαι modulator και δεν ξέρω ΚΑΝ τι είναι bend;

Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας playloud μου;

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Goodfellas.jpg

 

"ΑΡΠΑ την παλιοκερατα που θα μου πεις οτι η τελε δεν ειναι η καλυτερη κιθαρα!"

 

;D

 

 

good-fellas-photo-goodfellas-6200068.jpg

 

"Αντε τωρα μαγκες ας σακουλίασουμε τα φραγκα που μας εχωσε παλι ο Θωμας.... ;D"

 

 

MobMovies_1.jpg

 

"Ακου καθικι Eye  ;D αν δεν μαθεις bends θα σε βρουν στον ντενεκε!"

 

godfather.jpg

 

"Σου φιλω το χερι ζητωντας συγχωρεση τιμημενε αρχηγε superfunk,δεν θα ξαναμιλησω για Matchless!! ;D"

 

godfather_2.jpg

 

"το ξερω οτι την εχω βαμμενη αλλα αν μπορεις βοηθησε με elavd"

 

"λυπαμαι δεν μπορω να κανω τιποτα,η συμμορια σε εχει καταδικασει οριστικα"...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου