Προς το περιεχόμενο

Οι νέοι και τα προβλήματά τους (#2352)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

σου λειπει ενα ποστ για να δεις το γιατι.Εξακολουθω να μην βγαζω ακρη ομως.Πριν κραξω το ποστ που δεν βλεπεις κανεις δεν ελεγε τπτ.Μολις εκραξα σβηστηκε κ πηρα κ -1.Δεν παμε καλα μου φαινεται.

 

Το ποστ που εχασες θιγει κ εσενα κι ομως ηταν καρφωμενο 3-4 ωρες εδω να το διαβαζει ο κοσμος.Η αλλαγη εγινε μονο μετα το κραξιμο.Πως σου φαίνεται?

 

Περιττο να πω οτι οι μοντς οταν εγραφα το μηνυμα κ το στειλα ηταν κ οι 3 μεσα.Αλλα δεν καναν τπτ μεχρι την στιγμη εκεινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έκραζε κάποιος, το ανέφερες σε κάποιον mod, ή έστω με το μύνημα αυτό κι έφαγες -1; Αυτό είναι κουλό! Στην αρχή νόμισα ότι το έφαγες καθώς έκραξες τους μοντς που δεν έστειλαν αυτόν που άνοιξε σε λάθος μεριά το θέμα του!

 

Λογικά θα διορθωθεί το μπέρδεμα.  ;)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει κανενα μπερδεμα ρε συ.Απλα με αγαπανε κ μου κανουν δωρακια.Ωσπου να ξενερωσω κ να το παρατησω το σαιτ με αυτα κι αυτα.ΚΑλη φαση, συνεχιζουμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα εισαι ακυρος.Εδω μοντια κ ανωτερα βια δεν ριχνετε βλεπω καμμια κοκκινη καρτα.Αλλα σε αλλες μακακιες πρωτοι ειστε ναπουμ.

 

Κάτι τα λογάκια, κάτι τα "να ούμ", κάτι ο μεγάλος αδελφός, έχω την εντύπωση ότι ασκείς διαρκώς κακοπροαίρετη, ανεπιθύμητη και άσκοπη κριτική, παρά συμμετέχεις στις συζητήσεις - εκτός αν εννοείς συμμετοχή τα διάφορα "δεν την παλεύετε" κλπ.

 

Ελπίζω ότι δεν υποτιμάς τόσο τον εαυτό σου, ώστε να νομίζεις ότι ένας "νέος" που ακόμη δεν έχει καταλάβει τι γίνεται εδώ μέσα θα τσιμπήσει κόκκινη κάρτα... δυστυχώς είναι από τους παλαιότερους και μονιμότερους που περιμένουμε σοβαρότητα, όχι από τους περαστικούς.

 

Και ποιες είναι άραγε οι "μακακίες" στις οποίες είμαστε πρώτοι; Δεν ξέρεις να μιλήσεις ξεκάθαρα; Πρέπει να κάνουμε εδώ μέσα ότι είμαστε σε τηλεοπτικό παράθυρο; Και γιατί πρέπει οι (όποιες) αντιρρήσεις σου να γράφονται χύμα μέσα στο όποιο thread έτυχε να είσαι, αντί να στείλεις ένα μήνυμα σε κάποιον από τους αρμόδιους;

 

Σου έχει επιτραπεί - μέσα από τη μόνιμη χρήση μίας ειδικής διαλέκτου η οποία είναι επιεικώς απαράδεκτη για γραπτό λόγο - να αναπτύξεις τη δική σου, χαριτωμένη, δικτυακή περσόνα. Τώρα βλέπω (και φαντάζομαι, όχι μόνο εγώ) ότι χρησιμοποιείς αυτή τη περσόνα για να διαλύεις συζητήσεις στις οποίες αποφάσισες ότι δεν θέλεις να συμμετέχεις, να μας τα σπας με τον μεγάλο αδελφό και (ώπα της) μόλις νομίζεις ότι αδικήθηκες να αρχίζεις την κοριτσίστικη γκρίνια, πριν ακόμη δεις μήπως έχει γίνει λάθος.

 

Περκέ όλα αυτά;

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιττο να πω οτι οι μοντς οταν εγραφα το μηνυμα κ το στειλα ηταν κ οι 3 μεσα.Αλλα δεν καναν τπτ μεχρι την στιγμη εκεινη.

 

Οι mods είναι 5... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δε με πιστεύεις, να και η τελευταία ομαδική μας photo

 

Bodyguard.gif

 

Στο κάδρο πίσω είναι η πεθερά του Yameth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μας λέτε και εμάς πιο ήταν το post που σβήστηκε να κουτσομπολέψουμε και εμείς?

 

μα γιατί δεν μας παίζετε  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

 

 

 

χαχαχαχαχαχαχα σφίγγουν οι ζέστες και ξεφύγαμε

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου