Προς το περιεχόμενο

πως να κανω να ακουγονται πιο λιγο τα ντραμς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

- Η δυσλεξία δεν είναι πνευματική αναπηρία. Κάποιος δυσλεκτικός μπορεί να απολαύσει το χαβαλέ και να συμμετέχει σε αυτόν, με ίσους όρους όπως και ένας μη-δυσλεκτικός. Άρα, επί της ουσίας, δεν υπάρχει κανένα ζήτημα, μην το παρουσιάζετε σα να κοροϊδεύαμε έναν κουτσό επειδή δεν μπορεί να τρέξει.

 

+1.  Και γω είμαι ολίγον τι δυσλεξικό, αλλά νομίζω πως δεν είμαι τερλός, και κοροϊδεύω άνετα τον κόσμο και χαβαλέ κάνω.

 

Από την στιγμή που κάποιος μπαίνει σε ένα φόρουμ και δεν δηλώνει ότι έχει ένα τέτοιο προβληματάκι, και γράφει έτσι, ε, τι να κάνουμε, μια καζούρα θα την φάει.

Από την άλλη βέβαια, είναι δύσκολο να αρχίζει όλα του τα ποστ με την φράση "σιγνωμι για των τρωπω που γραφο αλλα ημε δισλεκτηκωσ".

 

Αγαπάτε αλλήλους ρε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτο το θεμα ειναι απαραδεκτο να υπαρχει, θα επρεπε να τα σβησετε ολα,θα μπαινει καποιος να διαβασει για το πως θα ακουγονατι λιγοτερο τα drums και θα διαβαζει τι κοντρα των mods με καποιους για το πως συμπεριφερθηκαν σε ενα δυσλεκτικο φιλο..καλα κρασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βέβαια γίνουν παρόμοια πράγματα από απλά μέλη και οι mods σβήσουν τα σχετικά ποστ θα σπεύσουμε να τους κατηγορήσουμε για την κατάλυση της ελευθερίας του λόγου και κατάχρηση εξουσίας  :-\

 

Το'χουμε ξαναδεί το έργο.  ::)

 

Χαλαρώστε και μια χαρά είναι να τα βλέπουμε να χαιρόμαστε τα νιάτα μας και να θυμόμαστε  8)

 

Πηγαίντε λίγο παραλία, πιείτε κανα ουζάκι, φάτε κανένα καλαμαράκι, δείτε κανα κωλαράκι και τα λέμε από Σεπτέμβριο ανανεωμένοι.  :)

 

 

 

υ.γ. Warhead δεν αναφέρομαι στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι ξεκάθαρο.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν βέβαια γίνουν παρόμοια πράγματα από απλά μέλη και οι mods σβήσουν τα σχετικά ποστ θα σπεύσουμε να τους κατηγορήσουμε για την κατάλυση της ελευθερίας του λόγου και κατάχρηση εξουσίας  :-\

 

Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν ισχύει αυτό, καθώς τα <<σχετικά post>> που πρέπει να σβηστούν, προέρχονται κυρίως από mods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτο το θεμα ειναι απαραδεκτο να υπαρχει, θα επρεπε να τα σβησετε ολα,θα μπαινει καποιος να διαβασει για το πως θα ακουγονατι λιγοτερο τα drums και θα διαβαζει τι κοντρα των mods με καποιους για το πως συμπεριφερθηκαν σε ενα δυσλεκτικο φιλο..καλα κρασια.

 

Thronos ξεκόλλα/σύνελθε. Οι δυσλεκτικοί ούτε ανάπηροι είναι ούτε χρειάζονται τον οίκτο κανενός απο μας.

Ή δεν το καταλαβαίνεις επειδή δεν μπήκες στον κόπο να διαβάσεις, ή δεν θέλεις να το καταλάβεις επειδή προτιμάς να τρολλάρεις παριστάνοντας τον επαναστάτη του πληκτρολογίου.  

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου εσυ δεν καταλαβες,δεν με νοιαζει η κοντρα σου/σας με καποιους για το θεμα του δυσλεκτικου φιλου αλλα με αυτα τα ποστ κανετε δυσχρηστο το forum για καποιον που θα θελησει να ενημερωθει για ενα τετοιο θεμα.Εαν δεν το καταλαβαινεις και την βρισκεις με το να διαβαζεις τις απαντησεις σου λυπαμαι αλλα ημουν οσο ποιο κατανοητος γινοταν αστα να υπαρχουν.Απλα ειμαι drummer και ενημερωνομαι απο το συγκεκριμενο πεδιο που αφορα τα drums.Αν εσενα δε σου καιγεται καρφι κανε οτι γουσταρεις εγω αυτα που ειχα να πω τα ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου