Προς το περιεχόμενο

California dreamin' (διασκευή)


constantinos9

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ ατμοσφαιρικό

πιο σκοτεινή η οπτική σου

 

ερώτηση:

τι tremolo χρησιμοποιείς;

τι ρυθμίσεις έχει;

τρίηχα το έχεις βάλει να παίζει;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την κριτική φίλε!

 

Το τρέμολο είναι το BOSS ΤR-2, έχει τις κλασικές ρυθμίσεις rate και depth, τις οποίες τις προσαρμόζεις ανάλογα με το παίξιμο και το κομμάτι, δεν έχω κάνει κάτι ιδιαίτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ενορχήστρωση, παιξίματα, παραγωγή, αλλά προσωπικά μου ακούστηκε  flat.... Να σου πω την αλήθεια, χωρίς παρεξήγηση, το ψιλοβαρέθηκα. Κάτι μου έλειψε για να δώσει λίγο "ψυχή" στο κομμάτι. Ίσως αν το έκανες λίγο πιο γρήγορο ή με πιο εκφραστικές φωνές (βέβαια τότε θα έχανε το mood που ήθελες να δώσεις) να ακουγόταν στα δικά μου αυτιά καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία ενορχήστρωση, παιξίματα, παραγωγή, αλλά προσωπικά μου ακούστηκε  flat.... Να σου πω την αλήθεια, χωρίς παρεξήγηση, το ψιλοβαρέθηκα. Κάτι μου έλειψε για να δώσει λίγο "ψυχή" στο κομμάτι. Ί

Κι' εμένα δεν μ' άρεσε.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@cigaret13 παρεξηγούν την κριτική αυτοί που δε θέλουν να γίνουν καλύτεροι! προσωπικά ποτέ, ούτε καν την υπεραπλουστευμένη κριτική του "εμένα δε μ' αρεσε" (χωρίς κάποιο επιχείρημα που μπορεί να βοηθήσει το δημιουργό)! Ηθελε τουλάχιστον 6-8 bpm πιο γρήγορο ... ισχύει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω κι εγώ με τον φίλο cigaret ότι θα το ήθελα λίγο πιο γρήγορο καθώς δεν κατάφερε να μου κρατήσει το ενδιαφέρον καθ' όλη τη διάρκειά του. Παρ' όλα αυτά όμως η παραγωγή ήταν πολύ ωραία όπως και η εκτέλεση.

 

Μπράβο σου! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου