Προς το περιεχόμενο

Η νέα γενιά και το hardcore ;)


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

κατι βρομαει με αυτο βιντεο παντως.. 7,5 εκατομμυρια προβολες σε μολις 2 μερες!!! Αδιανοητο! υποπτο στα ματια μου γιατι για να καταφερει αυτο το βιντεο τοσες προβολες σε ενα 48ωρο ειναι δουλεια που κατα την γνωμη μου μονο οι διαχειριστες του Youtube Μπορουν να παρέχουν αν τους ζητηθει επι πληρωμης η αν εχουν καποιο οφελος απο αυτο..

 

Με λιγα λογια fake views ωστε το βιντεο να το δουν οι παντες...

 

Υποπτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τολμώ ούτε να υποψιαστώ ότι οι Έλληνες έχουν γίνει πιο politically correct από τους Αμερικάνους... (σε συνδυασμό, δε, με τη συνομωσιολογία της φυλής αυτός είναι θανατηφόρος συνδυασμός)...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι βρομαει με αυτο βιντεο παντως.. 7,5 εκατομμυρια προβολες σε μολις 2 μερες!!!

 

Είναι ένα από τα δέκα "featured" βίντεο στο youtube.

Πως φαντάστηκες ότι το βρήκε ο Τούτο δηλαδή; Μετά από ενδελεχή έρευνα για ταλέντο;

 

Ελεεινό, by the way.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι βρομαει με αυτο βιντεο παντως.. 7,5 εκατομμυρια προβολες σε μολις 2 μερες!!! Αδιανοητο! υποπτο στα ματια μου γιατι για να καταφερει αυτο το βιντεο τοσες προβολες σε ενα 48ωρο ειναι δουλεια που κατα την γνωμη μου μονο οι διαχειριστες του Youtube Μπορουν να παρέχουν αν τους ζητηθει επι πληρωμης η αν εχουν καποιο οφελος απο αυτο..

 

Με λιγα λογια fake views ωστε το βιντεο να το δουν οι παντες...

 

Υποπτο!

 

Eντάξει, νομίζω πως πήγε υπερβολικά, απελπιστικά μακριά η βαλίτσα... από πού κι ως πού? Τα promoted videos είναι όντως επί πληρωμή αλλά αποκλειστικά διαφημιστικά και με σήμανση που φαίνεται, ενώ τα suggested videos είναι μερικά αξιόλογα (πχ. αστεία, ενημερωτικά ή όμορφα) που τα διαλέγει το προσωπικό του Youtube, και που έχουν επίσης το ανάλογο σήμα. Αυτό ούτε το ένα, ούτε το άλλο είναι. Απλά ένα ακόμη βιντεάκι του σωρού που έγινε viral σε πολλά σάιτ - ακόμη και μια μόνο αναφορά σε τηλεοπτική εκπομπή θα του δώσει αμέσως-αμέσως μερικά εκατομμύρια hits για πλάκα (εξ ου και η ταμπέλα "featured").

 

Όσον αφορά το ύφος του: από τη μια είναι κάτι που προφανώς ο πατέρας έσπρωξε το βλαστάρι του να κάνει (και για το οποίο το βλαστάρι πέταξε τη σκούφια του χωρίς να έχει την παραμικρή ιδέα). Μάλιστα, σπεύδει να το εκμεταλλευτεί δεόντως με τον κλασσικό άθλιο τρόπο του blog, διαφημίσεων, t-shirts κλπ. Αν ένας ανάλογος πατέρας έβαζε το πιτσιρίκι του να κάνει κάτι ανάλογο πχ. με δημοτικά, κι αν αυτά είχαν ανάλογη παγκόσμια viral πέραση με το hardcore (δηλαδή με την τραγική εικόνα που έχουν οι υπεύθυνοι του βίντεο για αυτό που νομίζουν πως είναι "hardcore"), θα είχαμε το ίδιο αποτέλεσμα.

 

Από την άλλη ομολογώ πως αν μου δινόταν μια επιλογή, θα προτιμούσα χίλιες φορές η κορούλα μου να έρθει στο κέφι (και στα πρώτα της λεπτά δημοσιότητας) χορεύοντας φολκλόρ ντιριντάχτα ή ακόμη και Britney style ανοησίες ΠΑΡΑ κάνοντας χαζοemo μεγαλίστικες ελεεινές καραγκιοζιές με τσαντισμένο-με-όλους υφάκι και με σούπερ γουάου διστόρσια.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον bloody_sunday! Επιπλέον δεν είναι hardcore αφού δεν έχει new era, tattoo μανίκι ή στην γάμπα! Ευτυχώς έχει high jump έστω και χωρίς κιθάρα!

 

p.s. ειρωνεύομαι φυσικά  :) :) :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου