Προς το περιεχόμενο

House Of Blues(C Major)


Mean

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οπως επαιζα στο μπακινγκ ειπα,δεν το γραφω κ ολας να δουνε και στο νοιζ τι παιχταρας μανιατης βαρβατος αντρας και τα λοιπα ειμαι?

2 take επαιξα παρτε τα και τα 2, πολυ βαρβατομπλουζουρα να ουμε με ντιγκα στην πεταντονικη και τα λοιπα τωρα γιατι ειμαστε και αντρες.ΕΤΣΙ?

Ο ηχος μπορει στα αυτια σας να ακουγεται σκ@τ@ αλλα ειναι πολυ αντρικιος και ρο(raw που λεν και στο χωριο μου) γιατι ετσι αλητικα ξηγιομαστε εμεις οι μανιατες να ουμ'.

 

http://www.box.net/shared/2qs2el8hvs

http://www.box.net/shared/j1fdm2g9cf

 

Το ξερω ειναι τελειως ξεκουρδιστο αλλα ξερεις τωρα εμεις οι αντρες βαριομαστε να κουναμε τα κλειδακια:P.

 

Πολυ προχειριλα ηταν αλλα ετσι ειμαστε εμεις οι τσιφτιδες(αμα ξεβαρεθω θα δωσω αλλο ενα take)

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OH GOD :o :o :o

Διαβασα για ξεκουρδιστο, αλλα φανταστηκα οτι θα χανεις καποια μορια, το πολυ κανα ημιτονιο

αλλα GOD!!! Μου εδινε την εντυπωση οτι επιασε ενα παιδακι την κιθαρα και απλα παταγε οτι εβρισκε.

Οχι τιποτα αλλο, και να υπαρχει κατι καλο μεσα, θα ακουστει χαλια...

Ελπιζω να με ποιανεις...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι οι μανιάτες παίζουν ξεκούρδιστοι... Ρε μεγάλε, σόρρυ κι' όλας, αλλά δεν ακούγεται... Κούρδισε (αν δε βαριέσαι, και αν αυτό δε μειώνει το αντριλίκι σου), να γουστάρουμε κι εμείς...

 

Αυτός ο μανιάτης, πάντως, μοα χαρά in tune είναι, και παίζει και με φόντο τα όρη της πατρίδας σου......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Mean, καπου εδω θελω απο μερους μου εστω να διευκρινησω οτι δεν ειμαστε καθικια, κολλημενοι μουσικαραδες (καθε αλλο στην περιπτωση μου), αλλα το thread πιστευω οτι αυτοκαταδικαστηκε με αυτα που εγραψες και με αυτα που ανεβασες...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D ;DΠαιδια δεν ειναι η κιθαρα το backing ειναι σε αλλο key απο αυτα που παιζω τωρα το καταλαβα, το σαιτ ελεγε σε Ντο αλλα πρεπει να ειναι σε Ρε τα clipakia τα σβηνω και θα ανεβασω κατι ΠΟΛΥ καλυτερο απο αυτο το πραγμα.Συγγνωμη για την ηχορυπανση(Οι μπυρες και ο Αι Βασιλης φταιει)

 

Edit:Δεν μπορω να τροποποιησω το αρχικο ποστ αν καποιος μοντ εχει την καλοσυνη ας το ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ.(Οχι παιδια δεν ειμαι τοσο ασχετος οσο αυτο που ακουσατε μην βαρατε  :P :P :P :P :P)

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι οι μανιάτες παίζουν ξεκούρδιστοι... Ρε μεγάλε, σόρρυ κι' όλας, αλλά δεν ακούγεται... Κούρδισε (αν δε βαριέσαι, και αν αυτό δε μειώνει το αντριλίκι σου), να γουστάρουμε κι εμείς...

 

Μου φενεται απο χουμορ δεν πας πολυ καλα  :P :P.Δεν παρεξηγω εγω εκανα μια βλακεια χθες που ειχα ψιλοπιει στο τραπεζι.Ριχτε την οργη σας.Τα χειροτερα κλιπακια του νοιζ εβαχ :P :P :P :P :P :P :P

And so castles made of sand melts into the sea.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου