Προς το περιεχόμενο

πως να κανω να ακουγονται πιο λιγο τα ντραμς


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτό που γίνεται αυτή τη στιγμή είναι ανεπίτρεπτο και ειδικά από άτομα

με μια Α θέση στο forum

 

δεν έχετε σκεφτεί ότι μπορεί να προσβάλλετε κάποιον που μπορεί

να μην είχε την τύχη να πάει σχολείο, να είναι αλλοδαπός ή δυσλεκτικός

 

απλά ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟ

 

 

earendil@

+1

 

Τέσπα ας βάλει εναν ορθογράφο ο άνθρωπος στον firefox...κι εγώ έχω...είναι χρήσιμο εργαλείο...

τέσπα τον πειράξαμε λίγο ελπίζω να μη πειράχτηκε,αν έγινε κάτι τέτοιο εγώ του ζητάω μια μεγάλη συγγνώμη μέσα απο την ψυχή μου-αλλα ας μας πει τουλάχιστον είμαι αλλοδαπός και δεν ξέρω πολύ καλά ελληνικά ή δεν έχω πάει σχολείο ή είμαι δυσλεκτικός ωστε να ξέρουμε κι εμείς να κατανοούμε...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

δυσλεξια εχω :'(

 

Καλά.... δεν είναι πρόβλημα η ορθογραφία.... γράφε χύμε.. μη σκας..... απλά... αυτό που ρωτάς το έχουν συζητήσει πολλές φορές αυτοί που ασχολούνται με τα τύμπανα και τη σχετκή διαμόρφωση χώρων. Γι αυτό έφαγες λίγο δούλεμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσλεξια εχω :'(

 

Ελπίζω ότι αντιλαμβάνεσαι ότι δεν υπήρχε καμμία πρόθεση για να σε προσβάλλει κανείς μας. Δυστυχώς, κάποια άλλα άτομα (που δεν πάσχουν από δυσλεξία) μας έχουν παρασύρει στο να θεωρούμε τα ανορθόγραφα ποστ σαν αποτέλεσμα αναισθησίας, οπότε θεωρήσαμε ότι μας παίρνει για λίγη πλακίτσα.

 

Η πρώτη μου απάντηση, σχετικά με τις κουβέρτες ισχύει, αν και τα άλλα παιδιά σου πρότειναν πιο επαγγελματικές λύσεις, αν θες να πας εκεί.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσλεξια εχω :'(

 

Sorry από μένα τότε (για το "τεμπέλης" παραπάνω).

 

Αλήθεια υπάρχει κάτι σαν τους "μεταφραστές Greeklish" που να απευθύνεται σε δυσλεκτικούς; Εννοώ freeware ή ο,τιδήποτε...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυσλεξια εχω :'(

 

λολ

ε πες το βρε άνθρωπε!Βάλτο ξέρω γω στο signature σου ωστε όσοι διαβάζουν τα ποστς σου να καταλαβαίνουν...

 

Εντάξει μη στεναχωριέσαι κιόλας...φόρουμ είναι εδώ θα σε πειράξουμε και λίγο θα μας πειράξεις κι εσύ...τι να κάνουμε...

κι εμείς τρομπόνια είμαστε...αμέσως να σε πειράξουμε... :P ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φόρουμ είναι εδώ θα σε πειράξουμε και λίγο θα μας πειράξεις κι εσύ...τι να

 

Δικαιολογία είναι αυτό? Παρακολουθώ πολλά φόρουμ, αλλά αυτό που γίνεται εδώ είναι πολύ άσχημο. Όπως ειπώθηκε απο τον jmone είναι απαράδεκτο να παίρνουν από τα μούτρα κάποιον που απλώς έγραψε ανορθόγραφα και ειδικά moderators.

 

Στους κανονισμούς λειτουργίας διάβαζα ότι απαγορεύονται οι προσβολές μεταξύ των μελών. Αντί λοιπόν οι moderators να τιμωρούν και να κάνουν παρατηρήσεις στα μέλη που προσβάλλουν τους άλλους συμφορουμήτες ρίχνουν λάδι στη φωτιά και ξεκινούν οι ίδιοι τις ειρωνίες?

 

Παρακολουθώ το φόρουμ εδώ και καιρό και πραγματικά πιστεύω ότι γίνεται πολύ καλή δουλειά απ όλους - μέλη και moderators. Είναι πολύ κρίμα να χαλάει η εικόνα του noiz  από κάτι τέτοιες άσκοπες πραγματικά ειρωνίες που απλώς χαλάνε την αισθητική του.

 

Αυτά απο μένα σαν ένας απλός παρατηρητής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου