Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για Suzuki Swift Sport


Προτεινόμενες αναρτήσεις

βασικα...δεν επεμενε ο ανθρωπος ν μου το πασαρει...εγω επεμενα..χαρακτιριστκα μου πε μαλιστα οτι ..και το εκθεσιακο θα βγει κανονικα προς πωληση σε λιγο καιρο..ακριβως επειδη ειναι καινουργιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κοιτα το να μηδενισεις τα χιλιομετρα στον μετρητη δεν ειναι τιποτα δυσκολο...ποσο μαλλον αν το κανουν οι ιδιοι..απλα τωρα με τους ηλεκτρονικους εγκεφαλους, δεν μπορεις να το σβησεις απο τη μνημη. αλλα ο μετρητης μπορει να λεει οτι θες...

 

μην πολυεμπιστευεσαι τους πωλητες...την δουλεια τους κανουν και θελουν να πουλησουν.

 

παντως μου εχουν πει ατομα σχετικα με τον χωρο, οτι τα αμαξια τα λιωνουν ακομα και κατα την διαδικασια του φορτωματος στο φορτηγο.

δηλαδη: προφανως τα αμαξια ειναι σε αποθηκες (ή δεν ξερω που) και θα να τα βγαλουν απο εκει και να πανε στο φορτηγο (αυτο το διοροφο που κουβαλα τα αμαξια) πρεπει να κανουν 500-700 μετρα...ε σε αυτη την αποσταση τα λιωνουν, σπανε την πρωτη, αν προλαβουν την δευτερα και παει λεγοντας. ασε που οπως ειναι παρκαρισμενα το ενα διπλα στο αλλο, υπαρχουν και ζημιες...οι οποιες φτιαχνονται και εσυ πληρωνεις ενα ολοκαινουργιο αμαξι και περνεις ενα τρακαρισμενο....

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το πάμε με τέτοια λογική δεν πρέπει να αγοράσει ποτε κανείς μας καινούριο αμάξι...

ας μη μας πιάνει υστερία, σουιφτ σπορτ, και με την πρώτη να το πήγε 800μέτρα, τι να λέει; αφού είναι τό πρώτο πράμα που θα κάνεις μόλις το πάρεις στα χέρια σου ;)

 

εγώ αγόρασα καινούριο, πέρσυ το καλοκαίρι, το swift {όχι σπόρτ, το πιό απλό} μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα, σε αντιπροσωπεία και σέρβις μου φέρθηκαν άψογα και ανθρώπινα. Όσο για το δώρο να πω ότι και εμένα μου έκαναν ακριβώς αυτά: αισθητήρες παρκαρίσματος και συναγερμό, αν και πρώτα με ρώτησαν τι θα ήθελα εγώ...

 

άποψη μου: χτύπατο και καλορίζικο!

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΩΧ! κι άλλος με ingis sport! BLUEeeeeeeee ακούς;

 

δεν μπορώ να πω...μάχιμο το ingis και χωράει καί όλο τον εξοπλισμό μαζί με τα τρία μέλη της μπάντας μας...χοχοο ;D

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν αλλαξεις ζαντα και βαλεις και αναρτηση ....ειναι αντε γεια καρτ σκετο ;)!!!!!

και κατι που δεν το ξερουν πολλοι ειναι οτι ποτε δεν ηταν 109 που δηλωνε το εργοστασιο αλλα 115 εως 118 συμφωνα με δυναμομετρησεις πολλων κατοχων.....α ρε λατρεια... :P

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι μην παρεις το αυτοκίνητο της εκθεσης.15 μερες δεν ειναι τιποτα για αγορα αυτοκινητου,που να επαιρνες κανενα VW δλδ...

 

ignis sport λατρεια,αλλα μονο βενζινη 100 οκτανιων και καταναλωση μας κρατανε πισω,ειδικα οταν το δεξι ποδι του κατοχου ειναι βαρυ.Θεωρημα: αν το ignis sport ειχε 6αρι κιβωτιο θα λεγοταν suzuki Tonelab ;D

Το swift sport ειναι πολυ ομορφο αυτοκίνητο (και το απλο μ'αρεσει ενω δεν ισχυει το ιδιο για το απλο Ignis).Eιναι 6ταχυτο τουλαχιστον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου