Προς το περιεχόμενο

Ο Μorricone στην Ελλάδα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπον, οι ISIS ειναι ενα metal(?) σχημα, το οποιο απο αλμπουμ σε αλμπουμ την ψαχνει πολυ.δεν εχω ακουσει πολλα, αλλα απο το oceanic που εχω ακουσει αρκετα τραγουδια, ειναι σαν οι mogwai της metal σκηνης, αλλα δυστυχως με καταστροφικη φωνη, η οποια ομως ειναι ηχογραφημενη στο ιδιο επιπεδο με τα οργανα, δεν ξεχωριζει, και ετσι ειναι υποφερτη.

εχω ακουσει και ενα project τους που λεγεται red sparrows αλλα αυτο ηταν τελειως ταξιδιαρικη Post κατασταση.

 

οσοι μη μεταλαδες(σαν και μενα) με καθε επιφυλαξη ακουστε νεοτερες δουλειες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε ενα ταλέντο βρε παιδιά να παίρνετε ένα θέμα και να του αλλάζετε τα φώτα! Εγώ ζήτησα πληροφορίες για τον Μορικόνε... Εντάξει, το πότε έρχεται το μάθαμε. Μήπως ξέρει κανείς πότε θα ξεκινήσουν οι προπωλήσεις εισιτηρίων, πόσο κάνουν, ποιοί είναι οι χορηγοί, τέτοια πράγματα. Το αν πέθαναν, ζουν ή είναι ζόμπι οι Thievery Corporation και λοιποί συγγενείς ποσώς με ενδιαφέρει... Μήπως όλα αυτά είναι θέμα για ΑΛΛΟ Post;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

"Ιο Ennio Morricone" (Εγώ ο Έννιο Μορικόνε) Μουσική για τον κινηματογράφο.

 

Ηρώδιο - ΔΕ 4/7 και ΤΡ 5/7

Ώρα έναρξης παραστάσεων 21:00

 

Η προπώληση των εισιτηρίων αρχίζει τρεις εβδομάδες πριν από κάθε παράσταση. Η προπώληση εισιτηρίων τηλεφωνικά αρχίζει μία ημέρα μετά την έναρξη της προπώλησης από τα ταμεία και ολοκληρώνεται, για κάθε παράσταση, στις 16.00 της ημέρας της παράστασης.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο' date=' ήμουν λίγο υπερβολικός. Αλλά όχι και ωραία γυναίκα η Garbageρού... ;)[/quote']

 

ΣΕΒΑΣΜΟ ΣΤΗ SHIRLEY, OK?!?!?!

 

:mrgreen:

url=http://www.soundclick.com/akisk]Akis K

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου