Προς το περιεχόμενο

Tenacious D - Σας αρέσουν?


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kielbasa, ήταν και πρώτο στον πρώτο τους δίσκο σε μπάζει μέσα στο κλίμα με τη μια :)

Αν και γούστα είναι αυτά, νομίζω ότι δεν μπορείς να μην γουστάρεις με μια μπάντα σαν κιαυτούς. Παρόλο που πολλά από αυτά που έχουν κάνει (εκτός από τους δίσκους) είναι λίγο "κουτά" αμερικάνικα όπως είπε κάποιος.

 

Long Live The D

City Hall, κομματάρα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο Black ειναι Πανουσης wannabe,εχουν τις στιγμες τους αλλα παντοτε η τελικη εντυπωση τεινει στο σαχλο.. :-\

Δωστε κι αλλες πρωτοβουλιες στον στρογγυλο με την φαλακρα,λευτερια στον Πιτ Ντοχερτυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα προσωπικά σαχλοί μου φαίνονται.

Όσο για το Pick of Destiny επίσης σαχλό. Το μόνο που μου άρεσε απο την ταινία ήταν η εισαγωγή με τον Meatloaf και τον Dio  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noμιζω οτι υπαρχουν κ αλλοι μουσικοι που κανουν χαβαλε λιγο πιο "αγγλικό" που προσπωπικα μου αρεσει πολυ περισσοτερο. Η σειρα λέγεται "flight of the conchords".

http://www.hbo.com/conchords/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην είναι και Σεφερλής wannabe....

 

      ΧΑ ,      ΧΑ ,        ΧΑ  ....    ::)

 

Το χιουμορ των μεταλλαδων ειναι το αγαπημενο μου.Το μονο που ειναι πιο αστειο ειναι το παιξιμο τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

      ΧΑ ,       ΧΑ ,        ΧΑ  ....    ::)

 

Το χιουμορ των μεταλλαδων ειναι το αγαπημενο μου.Το μονο που ειναι πιο αστειο ειναι το παιξιμο τους...

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα υπερλολ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου