Προς το περιεχόμενο

πωληση στο reverb


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα.
εχω πουλησει ενα προιον στο reverb και θελω να το στειλω με ελληνικα ταχυδρομεια,θα υπαρξει κανενα θεμα οταν θα παω να βαλω στο πλαισιο της μεταφορικης ΕΛΤΑ μιας και απο ολον τον καταλογο που εχει δεν υπαρχει το ΕΛΤΑ...θα επιλεξω εκει που λεει  ''αλλο'' και θα γραψω ελτα,και μετα θα βαλω το tracking number?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς, όπως το περιγράφεις.

 

Έχω ήδη στείλει 2 πετάλια στο reverb με τον ίδιο τρόπο, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Δίνεις τον κωδικό αποστολής (tracking number) στον αγοραστή και το λινκ από τα ελληνικά ταχυδρομεία.

Ούτως ή άλλως, το site των ΕΛΤΑ έχει και επιλογή αγγλικής γλώσσας. ;)

Επεξεργασμένο από fatalv

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Λίγο μόνο να προσέξεις να το στείλεις στη διεύθυνση που έχει στο Reverb ή στο paypal. Μη σου ζητήσει να το στείλεις αλλού, γιατί μετά μπορεί να σου κάνει dispute στο paypal ότι δεν το έλαβε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εχει μπερδεψει τωρα...το reverb λεει οτι το προιον εχει πωληθει....σε καποιον τυπο στο βελγιο ο οποιος εχει την διευθυνση του στην σελιδα που φαινεται η πωληση(shiping adress).

εβαλα εναν ξαδερφο μου που ζει βελγιο και μιλησε μαζι του.

ειπε οτι εχει πληρωσει και μολις βαλω το tracking number αρχιζει η διαδικασια να παρω τα χρηματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου