Προς το περιεχόμενο

David Gilmour & Mica Paris - I Put a Spell On You


thanal9999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Bryan Ferry δεν ειναι ισως ο μεγαλυτερος ΧΛΕΧΛΕΣ που εχει περασει απο την διαγαλαξιακη κοινοτητα????

 

Ναι αλλά με μια χροιά φωνής ΝΑ! :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=XJPY93jzd_4

 

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ δε μπορώ να τον βλέπω, μου τη σπάει αφάνταστα η φάτσα του...

Για αυτό προτιμώ να κοιτάω άλλα πράγματα στα video-clip του...

 

http://www.youtube.com/watch?v=5W7hpm0MP6k&feature=related

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο ειναι που λενε "κωλος αστερι"? Α χαααααα  ;D

 

Παντως η φατσα του δεν παλευεται ουτε με ενα μπουκαλι Jack. Αντιθετα με την Πάολα Βγαλτάολα  ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

.... Αντιθετα με την Πάολα Βγαλτάολα  ;)

 

Δεδομένου ότι το video είναι 20ετίας (και βάλε?) μπορείτε να παρηγορηθείτε αναλογιζόμενοι πως είναι το πιο πιθανό να είναι ΣΗΜΕΡΑ η εν λόγω κυρία.

 

Συμφωνώ πάντως με τον elavd. Ο ήχος (και αυτά που παίζει) ο Gilmour δεν είναι αντάξια του ονόματός του (εν προκειμένω). ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ε ?  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σαν τα κρυα τα νερα λεμεεεεεεε (ζητω ο μπογιας). Οτι κακα σχολια για σκυλαδικα και λαικα εχω γραψει στο παρελθον, ειναι παρελθοοοοοον

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φέρυ έχει την κατάρα του να είναι ένας θανάσιμα ωραίος άντρας και να μην είναι gay: οπότε (πολύ λογικά) οι έλληνες τον αντιπαθούν διότι φαντασιώνονται ότι έχουν πάει στην ίδια μάζωξη μαζί του και δεν σταυρώνουν γυναίκα ούτε νεκρή...

 

Είναι βέβαια εντελώς απίστευτος μουσικός, συνθέτης και τραγουδιστής - τα τρία πρώτα άλμπουμ των Roxy Music δεν μπορούν ούτε να τα αντιληφθούν οι περισσότεροι μουσικοί του πλανήτη, ενώ έχουν κατανομαστεί σαν επιρροή από εντελώς ετερόκλητους και εξίσου απίστευτους της ροκ σκηνής.

 

Και μόνο που έχει το μυαλό να μαζέψει κάτω από την ίδια στέγη τύπους σαν τον Brian Eno και τον Manzanera φτάνει για να ανακηρυχθεί σε ημίθεο..., άσε που στα live είναι ψιλομανιακός και (πως να το κάνουμε) σε πείθει ότι είναι όντως καψούρης όταν τραγουδάει το Jealous Guy (του Lennon, για όποιον δεν ξέρει).

 

Τώρα, ότι από κάποια φάση και μετά ενδιαφέρεται κυρίως για τα φράγκα, ε, τι να κάνουμε playloud μου, είπαμε, το γήρας ου γαρ έρχεται μόνον...

 

:) :)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν τον αντιπαθω παντως γιατι ειναι ωραιος αλλα γιατι ειναι ΧΛΕΧΛΕΣ (σορυ δεν ξερω τι σημαινει αλλα ΜΟΝΟ αυτος ο χαρακτηρισμος μου ερχεται οταν βλεπω αυτη τη φατσα).

Μουσικα δεν πολυξερω τι λεει αν και δεν τον πολυκοβω ουτε για ξι φαλτσορε να ξερει να παιζει. Οι Roxy Music δεν μου πολυαρεσανε ποτε, εκτος απο κατι Love Is The Drug που το θεωρω πολυ ωραιο ποπ κοματι. Τα αλλα ειναι σχεδον τοσο χλεχλεδικα οσο κι αυτος (φυσικο αλλωστε).

 

Αλλωστε δε με πολυνοιαζει ΠΙΑ μιας και τωρα πια ΜΟΝΟ ΠΑΟΛΑ ΑΚΟΥΩ (Paola and the brains to the fense). Οι αλλοι-ες ειναι "απλα οδοντοκρεμες"

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου