Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #7: η εκδίκηση του Metal Zone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ασχετο, αλλά στο παραπάνω βιντεάκι το metal zone το χειρίζεται γκόμενα. Ετσι το πρόσεξα και το λέω.

 

Επίσης για όσους προτιμούν κάτι πιο ρομαντικό υπάρχει και αυτό...

 

1291071038_l.jpg

 

 

Μπύρα πάντως θα πιούνε όλοι, ρομαντικοι και μη.

 

Αντε να το κανονίζουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!! ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γεια σας μάγκες  ;)

 

Πολλοί θα νόμισαν ότι ήμουν σε διακοπές...κάνουν λάθος. Σε προετοιμασία της Μπυροποσίας έγινε μονάχιστερ για να ανακαλύψω μέσω του διαλογισμού και της προσευχής τα μεγαλύτερα μυστικά του γνωστού πεταλακίου. Νηστικός και χωρίς ύπνο για 10 μέρες λοιπόν και αφού είδα τον Hendrix, τον RR και τον SRV και σπάσαμε πλάκα κατέφτασε και ο μέγας Chuck για να μου μάθει το μεγαλύτερο μυστικό του μεταλζόουν, το οποίο και σας παραθέτω αφιλοκερδώς:

 

"Never switch it off!"

 

 

Πλήρως ικανοποιημένος από το δεκαήμερο στέρησης επέστρεψα να σας μεταφέρω το χαρμόσυνο μήνυμα της ανάστασης του μεταλζόουν! Rejoice!

 

 

Μάγκες θα λείπω για δουλειά από 27 Αυγούστου μέχρι 4 Σεπτεμβρίου. Αν είναι κανείς που βιάζεται και θέλει να γίνει πριν τις 4/9 θα πρέπει να αναλάβει τη διοργάνωση, αλλιώς λέμε για Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου (εννοείται κοντά σε συγκοινωνίες αυτή τη φορά  ;D)

 

Cheers!

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία λοιπόν.... So let it be written, so let it be done...

 

Η μέρα της εκδίκησης του Metal Zone ορίστηκε. Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου! Δεν υπάρχει επιστροφή... Ολοι στα μαύρα!!!

 

th_IMG_1513.jpg

 

 

Παίρνω το Metal Zone μου ανα χείρας, εννιάβολτη μπαταρία στη φυσιγγιοθήκη, και δηλώνω πρώτοστ συμμετοχή. ;D

(και κάποιος να με πάει και να με φέρει γιατί δεν έχω δίπλωμα από την προηγούμενη τη #6, ε...  :P)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ξέρει κανείς να προτείνει Μπυραρία κοντά σε βολικό Μέσο Μαζικής Μεταφοράς;

 

 

 

Είμαι στο εξωτερικό μέχρι την άλλη Πέμπτη και μου είναι λίγο δύσκολο να ψάξω...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπου και να πείτε, θα'ρθω με το γνωστό κωλόπαιδο Vrass, που πάντα την πατάω, εγώ οδηγάω και αυτός πίνει. Άτιμη κενωνία.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτη παντως  της νο6  μου αρεσε πολυ ,  ωραιο περιβαλλον και ωραιες παρουσιες ,  βεβαια δεν ξερω αν ειναι κοντα σε  ΜΜΜ 

 

(Εεε  ηταν και λιγο .....Μπακακος )

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως, ωραία είναι εκεί κάτω που έγινε η #6 αλλά είναι το θέμα της συγκοινωνίας και της απόστασης για κάποιους. Βέβαια τις ώρες που τελειώνουμε έτσι κι αλλιώς συγκοινωνία δεν παίζει. Ωραίο μέρος πάντως που δεν το έχουμε τιμήσει ακόμα είναι και η Beer Academy στην Κηφισίας κοντά στο ύψος του Υγεία. Εχει και λεωφορείο και περνάνε και πολλά ταξί, μιας και απέναντι είναι και η Αυτοκίνηση (ουστ!). Και κήπο έχει ωραίο για τωρα που είναι καλοκαίρι...

 

 

Κώστα είσαι η (βρεγμένη) σανίδα σωτηρίας μου. Τελοςςς... 8)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου