Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #7: η εκδίκηση του Metal Zone


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:) ;)

 

Έχοντας εντρυφήσει στα παραδείγματα απ'τους μεγάλους του είδους στη μουσική σκηνή, άργησα επίτηδες να βγάλω το βιντεάκι και το άφησα και λειψό για να μπορέσει να υπάρξει reissue dvd με επιπλέον υλικό και easter eggs  ;D ;D ;D

 

Θα ανεβεί και η έκδοση με το cast και τους παραδοσιακούς χιουμοριστικούς διαλόγους (που μπορεί να είναι και αληθινοί...  ;) ) μόλις το επιτρέψουν οι επαγελματικές υποχρεώσεις  8)

 

Ηλία πρέπει να κανονίσουμε happening και από τα μέρη σου, λες να μας φιλοξενήσει ο Ντούκας αν του πούμε ότι ερχόμαστε ως επίσημοι NOIZ reviewers να ροκάρουμε καμιά Duesenberg καθώς πίνουμε κανένα μπυρόνι;  ;D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αψογος ο jasemeister για αλλη μια φορα.

 

Θλιβερη η κατηφορα του 79,που αφου μου εφαγε τον admin τωρα παει να μου φαει τον drummer...καρμοχωρίστρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε, τώρα το είδα εγώ... Είμαι απαράδεκτος, ο χειρότερος, τέλος. Καλα με λέγανε τουρίστα οι καθηγητές στο πανεπιστήμιο...

 

Εχω αδυνατίσει απο τοτε, αυτό έχω να πω. Τζεσεμάιστερ, ρισπέκτ.

Θελω κι άλλη μπύρα. ;D ;D ;D ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου