Προς το περιεχόμενο

Πως να κάνουμε live?


warrel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τωρα χαριλατρον με εκανες τουρβο . βασικα αποσα ειπεσ δεν εχουμε σκευτει τιποτα απολιτοσ απλοσ α πηγεναμε σε ενα στουδιο και θα νικιαζαμε εξωπλησμο

Aυτα θα μπουν στα εξοδα του δημαρχου! μην εισαι χαζος! εμεις δεν πληρωσαμε τπτ!!! ουτε μισο καλωδιο!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Όλα οσα λέει ο Harilatron ισχύουν.

 

Όμως αν έχετε κέφι και δεν σας ενδιαφέρει το άμεσο κέρδος, μπορείτε να ζητήσετε το Πνευματικό κέντρο του δήμου σας για να διοργανώσετε κάτι δικό σας. Το πιό πιθανό είναι να σας το δώσουν.

 

Αν δεν υπάρχει ηχητική εγκατάσταση, (συνήθως υπάρχει) θα είναι το κύριο έξοδο σας.

 

Θα πρέπει να τυπώσετε αφίσες (Α3 όχι τίποτα ακριβό) και να τις  μοιράσετε στους χώρους που συχνάζουν πιθανοί φανς σας. (καφέ, σχολεία, κλπ)

 

Δεν χρειάζεται να κάνετε το Rockwave, αλλά σιγά - σιγά θα το κάνετε καλύτερα και επί πληρωμή.

Δουλέψτε τώρα για να προβληθείτε. Να σας μάθει ο κόσμος. Κι αυτό έχει το κόστος του.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

και τι θα "πρέπει" να πούμε στον Δήμαρχο για να μας (αναγκαστηκά) αφήσει/βοηθήσει να κάνουμε συναυλία??????? εννοώ επιχειρήματα!!! ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πέρασε ένας χρόνος και δεν έχει απαντήσει ακόμα. Τι θα γίνει;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

και τι θα "πρέπει" να πούμε στον Δήμαρχο για να μας (αναγκαστηκά) αφήσει/βοηθήσει να κάνουμε συναυλία??????? εννοώ επιχειρήματα!!! ::)

 

Πες του ότι είναι η τελευταία σας ελπίδα για να γνωρίσετε κορίτσια. ΟΛΟΙ το δείχνουν κατανόηση σ'αυτό.

 

 

@savasavram, είναι το δεύτερο αρχαίο thread που ανασταίνεις για να πεις κάτι άκυρο. Αν ΕΣΥ δεν ξέρεις ΓΙΑΤΙ αξίζει να παίξετε μπροστά σε κόσμο.... θα στο πούμε εμείς? :)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του ότι είναι η τελευταία σας ελπίδα για να γνωρίσετε κορίτσια. ΟΛΟΙ το δείχνουν κατανόηση σ'αυτό.

 

Με τσάκισες!!! LOL  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παίδες με συγχωρείτε αλλά δεν είπα τιποτα άκυρο νομίζω... είχε σημειωθεί η παράκλιση στον Δήμαρχο και ρώτησα πώς θα μπορούσαμε να του το κάνουμε πιο δυνατό σαν επιχείρημα...

 

εγώ ξέρω γιατί παίζω και αν αξίζω εκείνος όμως δεν είναι εγώ!! γι'αυτό ρωτάω αν είναι "αναγκασμένος" βάση της καλής του εικόνας να μας δώσει χόρο!! μήπως πρέπει να μαζευτούμε 3-4 γκρουπάκια??? αυτά ρώτησα....

 

τέλος-χωρίς να κοροιδεύω... είναι κακό να ανασταίνω θεματα???? να ανοίγω καινούργιο?? απλά ρωτάω... και

ευχαριστώ!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μεχρι τις 11/12/2010 θα εχει λυθει το θεμα.

 

μα δεν είναι ένα θέμα της στιγμής??? "ποιο απ'τα τελευταία μοντέλα να παρω?"

είναι κάτι που πχ εγώ το χρειάστηκα τώρα... και επειδή ξέρω ότι στο νοιζ υπάρχει ένα επίπεδο, ένα χιούμορ και τελικά μαθαίνεις και κάτι γι'αυτό ρώτησα...  :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

... και επειδή ξέρω ότι στο νοιζ υπάρχει ένα επίπεδο, ένα χιούμορ και τελικά μαθαίνεις και κάτι γι'αυτό ρώτησα...  :(

 

 

savasavram, κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις νομίζω.

Τι ακριβώς θέλεις?

Να σου πούμε 2-3 ατάκες να πεις στο Δήμαρχο για να "σπρώξει" τη συναυλία σου?

 

Το καταλαβαίνεις (ελπίζω) ότι δεν γίνεται αυτό.....

 

Αν παρόλα αυτά επιμένεις, πες του:

1. Ότι θα τραβήξετε τη νεολαία από τα ναρκωτικά

2. Ότι θα τον συμπαθήσουν οι νέοι ψηφοφόροι.

3. Ότι θα αναπτύξετε νέες πολιτιστικές δραστηριότητες που θα δώσουν ζωή στην τοπική κοινωνία και ώθηση στην αγορά.

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου