Προς το περιεχόμενο

οπως αρκετα ατομα ετσι κ εγω


Προτεινόμενες αναρτήσεις

την καλυσπερα μου σε ολους.τυχαια μπηκα στη σελιδα σας αλλα μπορω να πω οτι ειναι απο τις καλυτερες ελλ.που εχω δει μπραβο για την τοσο καλη δουλεια.το θεμα μοθ ειναι οτι εχω παρει καποια μηχανηματα για να να κανω κ εγω την φαση μου.εχω κ το cubase4. vista >:(εχω κ ενα ellectibe s αλλα δεν μπορω να γραψω με αυτο.ενω με το συνθ. ολα οκ.τι κανω λαθος? υπαρχει καποιος να μου δειξει λιγο το cubase?μενω θεσσαλονικη .ευχαριστω για το χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την καλυσπερα μου σε ολους.τυχαια μπηκα στη σελιδα σας αλλα μπορω να πω οτι ειναι απο τις καλυτερες ελλ.που εχω δει μπραβο για την τοσο καλη δουλεια.το θεμα μοθ ειναι οτι εχω παρει καποια μηχανηματα για να να κανω κ εγω την φαση μου.εχω κ το cubase4. vista >:(εχω κ ενα ellectibe s αλλα δεν μπορω να γραψω με αυτο.ενω με το συνθ. ολα οκ.τι κανω λαθος? υπαρχει καποιος να μου δειξει λιγο το cubase?μενω θεσσαλονικη .ευχαριστω για το χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cubase 4 έρχεται με ένα τεράστιο Manual εγκυκλοπαίδεια το οποίο αν κάτσεις να διαβάσεις όχι μόνο θα κατανοήσεις περισσότερο το πρόγραμμα αλλά θα μάθεις και πολλά βασικά για την παραγωγή ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου