Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια στην αγορά pick-up!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σου φόρουμ.

Γενικός τον τελευταίο αρκετό καιρό σκευτόμουν να αγοράσω ένα πικ-απ και να πάψω να αγοράζω cd αλλα να το γυρίσω σε βινύλιο.

Πόσο θα κοστίσει η όλη δουλειά?

(η αλήθεια είναι πως η θεία μου, μου έχει δόσει ένα pick-up άλλα ο ενισχυτής του τα έχει πέξη. μάλλον μόνο ενισχυτή χρειάζομαι αλλα μιάς και είναι φορούμ απαντάτε κανονικά)

Επίσης αναλογιστήτε πως λόγο ηλικίας είμαι στο budget χαρτζιλίκη οπότε think economic!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να τα πάρεις στα χέρια και να πας σε κάποιον ηλεκτρονικό της περιοχής . Μια καινούρια βελόνα σίγουρα θα χρειαστεί έχε υπόψη . Ο ενισχυτής πιθανόν να φτιάχνεται με πολύ λίγα χρήματα .

 

Αν και πολύ μου άρεσε αυτό

σκευτόμουν να αγοράσω ένα πικ-απ και να πάψω να αγοράζω cd αλλα να το γυρίσω σε βινύλιο.

 

Αν δεν ακούς μόνο δεινόσαυρους , μάλλον θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα να βρίσκεις καινούρια LP .

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να τα πάρεις στα χέρια και να πας σε κάποιον ηλεκτρονικό της περιοχής . Μια καινούρια βελόνα σίγουρα θα χρειαστεί έχε υπόψη . Ο ενισχυτής πιθανόν να φτιάχνεται με πολύ λίγα χρήματα .

 

Αν και πολύ μου άρεσε αυτό

Αν δεν ακούς μόνο δεινόσαυρους , μάλλον θα αντιμετωπίσεις πρόβλημα να βρίσκεις καινούρια LP .

ευχαριστώ για την συμβουλή και ίσως αυτό θα κάνω μιάς και δέν έχω ξαναδεί τέτιες άκρες πουθενά. Πάντος υπάρχουν και καινούργιες εκδόσης βινυλίου. η ιδέα μου ήρθε γιατί παρατήρησα ότι ακούω πολύ στο pc και τα cd απλώς κάθονται. εάν είναι να πληρώνω να πληρώνο για το "παραπάνω" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου