Προς το περιεχόμενο

Blues αναζητήσεις


black_sheep

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βλάπτει ρε γιατι προδιαθέτει ωδεία κ βιβλία αυτο.Στο αλλο το θεμα λεμε οτι αυτα κανουν κακό.Θελει αυτί-μουσικη-αλυσιδα-δαχτυλίδι-προπόνα το προπόνα το με κανα backing ή με τον φιλο σου το μαυρο που θα βαράει 5ωρα 1-4-5 κ.α.

 

Μη μι ταλάζτι τώρα καλα τα μαθα ιέτσ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε Trigga μια κουβέντα σου'παμε και την έκανες serial. Κακό του κεφαλιού μας...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ αυτό λέω, μακριά, γιατί πολλοί την πατάνε, τρέχουν στα ωδεία και μετά παθαίνουν τα χειρότερα.

 

??? Τι ?  ??? Μήπως  πέφτουνε  θύματα  βιασμού ? απαγχονισμού ? ξυλοδαρμού ? λιθοβολισμού ? σωματεμπορίας ?

H  ανιψιά  μου  που  θέλει  να  μάθει  μουσική  κι  ένα  μουσικό  όργανο  που  να  την  στείλω ?

στον  Buddy  Guy  ή  στον  John  Mayer ?

Κι  μην  μου  πει  κανείς  να  κάνει  ιδιαίτερα ...  κι  εκεί  καθηγητή  μουσικής  δεν  θα  έχει  στο  κεφάλι  της ?

Ή  μήπως  το  ιδιαίτερο  δεν  λογίζεται  ως  "ωδείο" ?

Ο  Κirk  Hammet  αλήθεια  ( κι  όχι  μόνο )  γιατί  έκανε  "ιδιαίτερα" ? Τρομάρα  μας , προσέχετε  βρε

τριμέγιστοι  μουσικάρες  τι  γράφετε  ;D , διαβάζει  κι  κόσμος  "άσχετος"  ;D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεκτάριε και με 1 space μεταξύ των λέξεων, μπορούμε να διαβάσουμε αυτά που γράφεις. Γιατί κουράζεσαι και πατάς 2; ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεκτάριε και με 1 space μεταξύ των λέξεων, μπορούμε να διαβάσουμε αυτά που γράφεις. Γιατί κουράζεσαι και πατάς 2; ;)

 

Kαλέ  φίλε  έλα  όμως  που  δεν  μπορώ  εγώ , λίγο  γεράματα , λίγο  στραβισμός  μου  φαίνεται  ότι  κολλάνε  οι  λέξεις  μεταξύ  τους  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποπο εχει γινει πολυ κουραστικη η φαση με τα ωδεια τα feeling k ολες τις μπουρδες!

μεγαλα παιδια ειμαστε μηπως ειναι καιρος να βαλουμε τα κομπλεξ μας στην ακρη κ να ασχοληθουμε μετην ουσια των ερωτηματων που γινονται στα τοπικς?

 

ον τοπικ ο yameth τα ειπε πολυ σωστα!

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου