Προς το περιεχόμενο

0Z NOY


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα αυτό είναι το όλο νόημα του βίντεο...για αυτό σου είπα μη κρίνεις απο εκει ήχο.

 

Αν είναι έτσι, ΟΚ, αλλά εγώ πρώτη φορά τον είδα, και απλά έγραψα τι εντύπωση μου έκανε...

 

Τέλος πάντων... πολλά πράγματα είναι υποκειμενικά, και όσο και να σκοτωθούμε άκρη δεν θα βγάλουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ, στο myspace ο ήχος είναι πολύ καλός, αλλά στο πρώτο βίντεο, ρε παίδες, έχει πνιγεί στα εφέ... Δεν με συγκινούν καθόλου τα εφέ, και ειδικά όταν κάποιος ασχολείται περισσότερο με τα πετάλια του, παρά με τα δάχτυλά του...

 

Δε θα κουραστω να επαναλαμβανω οτι μπορει κανεις να ειναι δημιουργικος (σαν τον κυριο του βιντεο για να συννενοουμαστε) τοσο παιζοντας αποκλειστικα με κιθαρα καρφι στον ενισχυτη οσο και με 56 πεταλια. Ι ιδεα οτι καλο θα εκανε κανεις να ασχολειται κανεις με τα δαχτυλα του παρα με τα πεταλια του ειναι τοσο ακυρη οσο και το να λεει οτι για για να γραψει καποιος ενα καλο βιβλιο πρεπει αποκλειστικα να χρησιμοποιει μολυβι και χαρτι και οχι γραφομηχανη η word.

 

Oι ιδεες γεννιουνται στο κεφαλι του καθενος και οχι στα δαχτυλα η στα πεταλια του....επιτελους......

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω, να επαναλάβω αυτό;

πολλά πράγματα είναι υποκειμενικά, και όσο και να σκοτωθούμε άκρη δεν θα βγάλουμε...

 

Σιχαίνομαι τις αντιπαραθέσεις που κρατάνε σελίδες ατελείωτες, και εκτιμώ και εσένα, και δεν θέλω ούτε να σε εκνευρίσω, ούτε να σε προκαλέσω...

 

Εμένα δεν μου έκανε την καλύτερη εντύπωση ο κύριος Noy, και με γραπτό λόγο και κυρίως χωρίς μπύρες είναι πολύ δύσκολο να το αναλύσουμε... ;D

 

Νομίζω ότι το thread μπορεί να συνεχίσει υγειώς και όποιος θέλει μπορεί να ποστάρει και αυτός τη γνώμη του για το αρχικο βιντεάκι...  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα βίντεο αυτά (δείτε τα όλα) είναι ωραίο παράδειγμα δημιουργικής χρήσης των εφέ από έναν, προφανώς, ικανότατο μουσικό.

 

Πολύ ενδιαφέροντα για κάθε ηλεκτρικό κιθαρίστα - ο ήχος του σε κάποια σημεία είναι υπέροχος (και ναι, είναι και στα δάχτυλα  ;D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου