Προς το περιεχόμενο

Fender Coronado !


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα! Ειχε ποτε κανεις απο εσας επαφη με την εν λογω κιθαρα;; Ξερετε κατι απο αξιοπιστες πηγες;

Βρηκα μια ευκαιρια και λεω να την χτυπησω αλλα δυστυχως δεν την εχω πιασει ποτε στα χερια μου. Εχω ακουσει απο τα καλυτερα μεχρι τα χειροτερα, και θα ηθελα την γνωμη των εμπειρογνωμονων.

Προφανως μιλαμε για surf, rock and roll  και  garage παιξιματα και οχι grind metal. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ποτέ δεν μου άρεσαν τα πειράματα της Fender  ;D ;D ;D.... Έχω δει μιά surf green μεταχειρισμένη από κοντά... δεν τρελάθηκα.... ακόμα και αυτός που έφτιαξε την γεφυρά της έχει πεθάνει για να σου πεί πως να την ρυθμίσεις.....

 

Να το θέσω αλλιώς.... μεγάλη ιστορία τα σκαφάκια της Fender  ;D ;D ;D......... με παράδοση στο είδος.... ;D ;D ;D ;D ;D

 

Αποψή μου .. μόνο για συλλεκτικούς λόγους..

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tην ειδα και εγω την surf Green, αλλα αυτος που... εφτιαξε την γεφυρα της, επειδη οταν την ειδα ημουν πιτσιρικας δεν με αφησε να την πιασω στα χερια μου (μου χε πει πως πωλουταν..)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο καλυτερα....παντελως αποτυχημενη κιθαρα σε ολους τους τομεις (ηχο,συλλεκτικοτητα,αξια)

 

Σαν κατσαρολα μοιαζει & σαν κατσαρολα παιζει... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο καλυτερα....παντελως αποτυχημενη κιθαρα σε ολους τους τομεις (ηχο,συλλεκτικοτητα,αξια)

 

Σαν κατσαρολα μοιαζει & σαν κατσαρολα παιζει... ;D

 

....οταν καταφέρεις να την κουρδίσεις  ;D !!

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εξάπτετε την περιέργεια. Δεν θυμάμαι ποια είναι. Θυμάμαι την Toronado. Εχει καμια σχέση?

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου