Προς το περιεχόμενο

Καταραμένοι-Είναι άδικο (πραγματικά)


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που με θυμηθηκες ρε ανιμαε? και δεν φτανει αυτο! θυμηθηκες κ το κακο ιστορικο μου....

 

χχχμμμμμ.... μαλιστα.... ειμαι κ φακελωμενη κ δεν το ξερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να κεράσω κανα βιωμα με πεντατονικη να σοβαρέψει το θεμα?

 

Να προτεινω περι ανεμων επισης γιατι εχουμε αυγουστιατικο ξεκατίνιασμα εδω πέρα πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που με θυμηθηκες ρε ανιμαε? και δεν φτανει αυτο! θυμηθηκες κ το κακο ιστορικο μου....

 

χχχμμμμμ.... μαλιστα.... ειμαι κ φακελωμενη κ δεν το ξερα.

 

Oχι όχι, δεν σε έχω φακελωμένη, απλά θυμώμουν ο αβαταρ σου(το οποιο και βγάζεις κάθε φορα που υπάρχει κάποιος τσακωμός-εκτος αν είναι προβλημα του σαιτ). Οπως και να το κάνεις κάποιοι χρήστες κάνουν εντυπωση, ειτε καλή, είτε κακή. Στο χερι του καθενός είναι αν θα συνεχίσουν να έχουν την ίδια εντύπωση οι υπόλοιποι. ;)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι όχι, δεν σε έχω φακελωμένη, απλά θυμώμουν ο αβαταρ σου(το οποιο και βγάζεις κάθε φορα που υπάρχει κάποιος τσακωμός-εκτος αν είναι προβλημα του σαιτ). Οπως και να το κάνεις κάποιοι χρήστες κάνουν εντυπωση, ειτε καλή, είτε κακή. Στο χερι του καθενός είναι αν θα συνεχίσουν να έχουν την ίδια εντύπωση οι υπόλοιποι. ;)

Aυτο που λες δεν ισχυει... ειναι της φαντασιας σου! αλλαζω συχνα αβαταρ... απλα μεχρι να αποφασισει να με διαγραψει ο yameth αποφασισα να αφαιρεσω ολες τις πληροφοριες μου.

 

Επισης η ανωριμοτητα φαινεται σε ολους αυτους που σπαταλατε τον χρονο σας στο να με κραζετε επι 6 σελιδες..

Γιατι? επειδη ανεβασα ενα βιντεο το οποιο μου φανηκε αστειο...

Ανιμαε ουτε εμμονες εχω, ουτε θεωρω πως οι αντιδρασεις μου ειναι εφηβικες. Αντιθετως, εδειξα τη σοβαροτητα που αξιζε. Γελιο κ ξανα γελιο!

Καλο σας βραδυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορα σας ειναι στο επιπεδο χιουμορ που εχετε κ εννοειται κ ο καθενας μας.Οντως ειναι λιγο χιουμορ του χουλιγκαν αυτο "ειναι βλακας ο Μπόκαλης του Παραολυμπιακού, χαχαχα γελαστε ζωα" αλλα παλι θεμα 6 σελιδων γι' αυτο το πραμα κ τα βιντεο τα τρισελεινα.Ελεος παιδια σταματηστε ή συνεχιστε το στα πισω δωματια.

 

Διαιτητα βαλε ταξη σ'αυτο το χορταρι μην παρακολουθας μονο ναπούμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλύτερα στο "Περι ανέμων"... όπως εξελίχθηκε.

 

Επίσης.... μέτριο το θέμα ως σύλληψη αλλά και ανούσια η αντιπαράθεση στη συνέχεια.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε ρε εμπνευση υπαρξης ατμοσφαιρικών ιώντων κάνε την εισήγηση σου επιτέλους :P

Ζουμε για να σε βλεπουμε να δακτηλογραφεις πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου