Προς το περιεχόμενο

Καταραμένοι-Είναι άδικο (πραγματικά)


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει ειδικος τροπος να ανεβασεις ενα βιντεο ωστε να φανει αστειο?

 

Αυτο ακριβως ειναι το θεμα. Δεν υπαρχει τετοιος τροπος. Με το ζορι δεν γινεται. Ενα video ειναι τοσο αστειο οσο το θεωρει ο θεατης.

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

πως γίνετε κάτι αστείο να το σοβαρεύουμε δεν έχω καταλάβει

 

αράξτε ρε παίδες πλάκα γίνετε

Αναρωτιέμαι τι θα έλεγες αν το video ήταν της μπάντας σου... Αν κάποιος το ανέβαζε για να γελάσουμε.

 

Q.O.T.S.A. το forum δεν είναι εδώ για να κοροιδεύουμε ανεπιτυχείς προσπάθειες αλλά να ενθαρύνουμε και να βοηθήσουμε όσους προσπαθούν.

 

Ειλικρινά θα ήθελα να ακούσω προσωπική σου δουλειά.

Αναρωτιέμαι αν είσαι καν μουσικός...

 

Δεν επιτρέπονται προσβλητικά σχόλια και θέματα στο Noiz.

Αν θες να ανεβάσεις κάτι ανέβασε αυτό που αξίζει να το μοιραστείς γιατί αξίζει να ακουστεί και όχι για να το κάνουμε ρεντίκολο.

 

Αυτά.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι τι θα έλεγες αν το video ήταν της μπάντας σου... Αν κάποιος το ανέβαζε για να γελάσουμε.

 

Q.O.T.S.A. το forum δεν είναι εδώ για να κοροιδεύουμε ανεπιτυχείς προσπάθειες αλλά να ενθαρύνουμε και να βοηθήσουμε όσους προσπαθούν.

 

Ειλικρινά θα ήθελα να ακούσω προσωπική σου δουλειά.

Αναρωτιέμαι αν είσαι καν μουσικός...

 

Δεν επιτρέπονται προσβλητικά σχόλια και θέματα στο Noiz.

Αν θες να ανεβάσεις κάτι ανέβασε αυτό που αξίζει να το μοιραστείς γιατί αξίζει να ακουστεί και όχι για να το κάνουμε ρεντίκολο.

 

Αυτά.

Αν το νοιζ δεν ειναι για να κοροιδευουμε προσπαθειες αλλα να ενθαρυνουμε οσους προσπαθουν, τοτε περνα μια βολτα απο το νοιζbox κ δες τον Wow! που κοροιδευει το οτι εβαλα αγγελια για τρομπετιστα.

Οι κανονισμοι καλο θα ηταν να ισχυουν και για τους modulators.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι τι θα έλεγες αν το video ήταν της μπάντας σου... Αν κάποιος το ανέβαζε για να γελάσουμε.

 

Q.O.T.S.A. το forum δεν είναι εδώ για να κοροιδεύουμε ανεπιτυχείς προσπάθειες αλλά να ενθαρύνουμε και να βοηθήσουμε όσους προσπαθούν.

 

Ασχετο...Εσεις οι του μουσικου χωρου (εξαιρω τον εαυτο μου ως 100% χομπιστα) ειστε περιεργα φρουτα. Στην πληροφορικη πχ, μια εθελοντικη δωρεαν προσπαθεια (ενας που εχει γραψει ενα προγραμματακι και το διαθετει free στο ιντερνετ) σπανια θα σχολιαζοταν ετσι σε ενα αντιστοιχο forum: βαζω αυτον τον κωδικα για να γελασετε, παρε ματι πως γραφει το ατομο, χο χο, τι procedure ειναι αυτη, ρε ουτε στην πλατεια σε παγκακι δεν θα επρεπε να προγραμματιζει, μου θελει και να τον προσλαβουν σε εταιρεια ρε....

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο...Εσεις οι του μουσικου χωρου (εξαιρω τον εαυτο μου ως 100% χομπιστα) ειστε περιεργα φρουτα.

 

Δε νομίζω ότι πρέπει να κριθεί το ποιόν των εκπροσώπων του μουσικού χώρου με χάρακα τη συμπεριφορά της QOTSA. Όπως επίσης δε νομίζω ότι έχει σχέση το δικό μου (θαυμάσιο) αστείο στο noizbox με την διακωμώδηση του κλιπ αυτών των ανθρώπων, για ένα βασικό λόγο - ότι αυτοί δεν είναι εδώ για να απαντήσουν.

 

Διαμαρτύρομαι για την αφαίρεση της σειράς από ατάκες που έγραψα στο noizbox (το οποίο άλλωστε  δεν είναι μέρος του φόρουμ και έχει στο παρελθόν φιλοξενήσει και άλλες σουρεαλιστικές ατάκες). Αν ήθελα πραγματικά να βλάψω την αγγελία της QOTSA θα το έκανα στο thread οπού ζητά τον τρομπετίστα - με επιχειρήματα.

 

Λυπούμαι.

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειχες σκοπο να βλαψεις την αγγελια μου αλλα εμενα την ιδια...

Παρατα το ρε eye.

Δεν με πειθεις.

Yameth θα με σβησεις η θα αφησεις το account μου για να εχει ο eye να γελοιοποιει καποιον οποτε θελει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως για να μη λέμε και ο,τι θέλουμε, όταν κάποιος βγάζει ένα cd δε μπορεί να μην περιμένει κριτικη. Και δε μιλάω μόνο για σοβαρή κ εποικοδομητική κριτική, αλλά και για δούλεμα κλπ. Όπως όταν είχα δει το battlefield earth και είχα ψοφήσει στο γέλιο, γιατί ήταν μια ΠΑΝΑΘΛΙΑ ταινία. Τι να κάνουμε δλδ, δεν έπρεπε να γελάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι πρέπει να κριθεί το ποιόν των εκπροσώπων του μουσικού χώρου με χάρακα τη συμπεριφορά της QOTSA. Όπως επίσης δε νομίζω ότι έχει σχέση το δικό μου (θαυμάσιο) αστείο στο noizbox με την διακωμώδηση του κλιπ αυτών των ανθρώπων, για ένα βασικό λόγο - ότι αυτοί δεν είναι εδώ για να απαντήσουν.

 

Διαμαρτύρομαι για την αφαίρεση της σειράς από ατάκες που έγραψα στο noizbox (το οποίο άλλωστε  δεν είναι μέρος του φόρουμ και έχει στο παρελθόν φιλοξενήσει και άλλες σουρεαλιστικές ατάκες). Αν ήθελα πραγματικά να βλάψω την αγγελία της QOTSA θα το έκανα στο thread οπού ζητά τον τρομπετίστα - με επιχειρήματα.

 

Λυπούμαι.

 

 

Ετσι και αλλιως υπαρχει τεραστια αισθητικη διαφορα μεταξυ των δυο "αστειων" κατα την γνωμη μου. Το ενα ειναι μια προσπαθεια για μουσικη εκφραση, το αλλο ειναι μια αγγελια που καποιος ψαχνει κατι. Δεν ειναι το ιδιο να κοροιδευεις την προσπαθεια καποιου να μαθει οδηγηση με το να κοροιδευεις την αγγελια ενος που ζηταει εναν οδηγο αυτοκινητου.

 

Ανεξαρτητως αυτου, το shoutbox σημειολογικα δεν ειναι το ιδιο με το post και τα comments του. Τα posts ΕΙΝΑΙ το site. Αυτα συνδεονται αρρηκτα μεταξυ τους, παραμενουν για παντα, ευρετηριαζονται απο το google, απο το search engine του noiz, τα διαβαζεις και μετα απο 2 χρονια, υπαγονται σε κατηγοριες, αυξανουν το συνολικο θορυβο η πληροφορια ενος site κλπ. To shoutbox ειναι κατι volatile, ανεξαρτητο απο την ιδια την λειτουργια του σαιτ και προσανατολισμενο περισσοτερο προς τον χαβαλε. Ο,τι και να γραψει κανεις εκει θα ειναι αναγκαστικα μικρο και ασυνδετο με οτιδηποτε αλλο και θα παψει να υπαρχει μετα απο μια μερα η λιγοτερο.

 

Ουδεμια συγκριση με λιγα λογια...

 

(Επισης, ποιος τρομπετιστας θα τολμουσε να επαιζε με καποιους, με κινδυνο αν δεν το παει καλα το γραμμα, μετα να τον ανεβασουν σε video για να γελασουν με τους φιλους τους? )

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Επισης, ποιος τρομπετιστας θα τολμουσε να επαιζε με καποιους, με κινδυνο αν δεν το παει καλα το γραμμα, μετα να τον ανεβασουν σε video για να γελασουν με τους φιλους τους? )

 

Μην είσαι άδικος. Εδώ πρόκειται για δουλειά που έχει κυκλοφορήσει επίσημα και έχει εκδοθεί από τους ίδιους και τον Ατλαντίς. Δεν το ανέβασει κανείς για να τους κάνει ρεζίλι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου