Προς το περιεχόμενο

Καταραμένοι-Είναι άδικο (πραγματικά)


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν προσεβαλα κανεναν....

Και θα σου πω κι ενα μυστικο!

Κι εγω στην πλατεια της γειτονιας μου εκανα live!

Αλλα δεν εκανα ουτε clip ουτε τπτ... εκτος αυτου φιλε νικολα αν μπεις στο site τους θα καταλαβεις πως δεν ειναι καθολου κριμα τα παιδια, και ξερουν πολυ καλα να βριζουν οποιον δεν του αρεσουν τα κομματια τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

μπορεί, δε το ψάχνω άλλο, δεν έχω χρόνο να μπω στη σελίδα τους τώρα. Άπλά το όλο thread μου φάνηκε κακόγουστο να πω... Μπορεί να βρίζουν κλπ. Τι να γίνει, κρίμα και σ'αυτούς (που δε τους ξέρω, και πρώτη φορά τους ακούω να πω την αλήθεια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε να γίνει η μπάντα σου QOTSA να βάλεις ένα τραγούδι εδώ στο νοιζ να δούμε τι κάνεις δηλ.!

Δεν εισαι σοβαρος ετσι? απο την δικη μου δουλεια θα φανει κατα ποσο ειναι σωστο το οτι θεωρω αστειους τους καταραμενους??? σοβαρεψου...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ρεζιλευω? με ποιον τροπο? που ανεβασα βιντεο τους? αν μου επιτρεπεις, μονοι τους ρεζιλευονται!

Αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κακο να γελασουμε κ λιγο! γιατι πρεπει να παραδεχτεις πως ειναι αστειο, οπτικοακουστικα...

 

@QOTSA:

Ολοι εχουν το δικαιωμα να κανουν αστεια.

Δεν εχουν ολοι ομως την ικανοτητα να τα κανουν πετυχημενα.

 

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί, δε το ψάχνω άλλο, δεν έχω χρόνο να μπω στη σελίδα τους τώρα. Άπλά το όλο thread μου φάνηκε κακόγουστο να πω... Μπορεί να βρίζουν κλπ. Τι να γίνει, κρίμα και σ'αυτούς (που δε τους ξέρω, και πρώτη φορά τους ακούω να πω την αλήθεια...)

Δεν εισαι υποχρεωμενος να δεις το βιντεο ουτε να απαντησεις στο θρεντ! ετσι δεν παιδια? η κανω λαθος?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εχουν το δικαιωμα να κανουν αστεια.

Δεν εχουν ολοι ομως την ικανοτητα να τα κανουν πετυχημενα.

 

 

 

 

 

Υπαρχει ειδικος τροπος να ανεβασεις ενα βιντεο ωστε να φανει αστειο?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

χαχαχα! QOTSA: μισά μισά τα απαντάς; ;D (πλάκα κάνω).

 

Όχι δε το λέω σοβαρα, αλλα πράγματι το λέγον: "walk the talk" έχει και το νόημά του, όχι; Αυτό εννοούσα. Καλη η πλάκα καλά όλα αλλά αν δε μπορείς εσύ η ίδια να το κάνεις, τότε μου φαίνεται λίγο άκυρο το όλο θέμα.

 

Τέλος πάντων, μην συνεχίσουμε. Μου φάνηκε κακόγουστο το thread, σε ενόχλησε η απάντησή μου (η οπόια ήταν στο πνεύμα του thread απλά προς άλλη κατεύθυνση) και προχωράει. Ας μείνει εδώ λέω εγώ...

 

EDIT: Πώπω απαντήσεις! Βεβαίως θα μπορούσα να μην απαντήσω. Αλλά κάτι ΤΟΣΟ αρνητικό μου έκανε τόση εντύπωση που είπα να ακούσω. Μετά ήταν και κάποια κακεντρεχή σχόλια In public που με ώθησαν να απαντήσω κι όλας. Ίσως δεν έπρεπε...

 

τέλος πάντων, αν δε βλέπεις την ασχήμια αυτού του θρέντ, δεν πειράζει. μπορεί να κάνω κι εγώ λάθος και να το πήρα εντελώς στραβά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γίνετε κάτι αστείο να το σοβαρεύουμε δεν έχω καταλάβει

 

αράξτε ρε παίδες πλάκα γίνετε

 

δηλαδή αν μιλάγαμε για τη Μπεζαντάκου δεν θα υπήρχε πρόβλημα

αλλά επειδή αυτοί είναι πιο σοβαροί από τη Μπεζαντάκου

βγαίνουμε εμείς κομπλεξικοί ?

 

δεν γουστάρουμε κάτι και μιλάμε για αυτό

άντε και αύριο θα μιλήσουμε για το πόσο άσχημα τέρατα ήταν οι Lordi

που τους έκραζε όλη η ελληνική και όχι μόνο TV  ;D ;D ;D

 

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παληκαρια καλα στεκουν μουσικα αλλα ας αλλαξουν την φωνη,τουλαχιστον ας πουν κατι στα αγγλικα εστω και yeah επι 10λεπτο 8)!!οι στιχοι τους ειναι απαραδεκτοι στα ελληνικα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παληκαρια καλα στεκουν μουσικα αλλα ας αλλαξουν την φωνη,τουλαχιστον ας πουν κατι στα αγγλικα εστω και yeah επι 10λεπτο 8)!!οι στιχοι τους ειναι απαραδεκτοι στα ελληνικα..

χαχαχαχαχαχαχαχ! σε μισωωωωωω! :*
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου