Προς το περιεχόμενο

Καταραμένοι-Είναι άδικο (πραγματικά)


ex-Q.O.T.S.A.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator
index.php?action=dlattach;attach=6485;type=avatar

"χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πες μου ειλικρινα, ποσο καιρο ειχες να γελασεις (αλλα κ να τρομαξεις) τοσο?"

 

 

Μενέλαε συγχώρεσε με. Τυχαία επιλέγω το άβαταρ σου και προσθέτω την αρχική ατάκα της Q.O.T.S.A..

Προσπαθώ όμως να δώσω να καταλάβουν μερικοί τι συμβαίνει σε θέματα αυτού του τύπου.

Ξέρω ότι υπάρχουν κι άλλα παρεμφερή όμως δεν σημαίνει ότι αυτό πρέπει να συνεχιστεί.

Είναι κακό χιούμορ το να γελάς εις βάρος κάποιου άλλου.

Λυπάμαι γιατί αυτό το μάθημα κάποιοι δεν το πήραν από το σπίτι τους.

Εξ ου και κάποιες τηλεφωνικές πλάκες που κάνουν τη γύρα κατα εποχές με μόνο χιουμοριστικό στοιχείο το απρόσμενο βρισίδι που μπορεί να δεχτεί κάποιος ανυποψίαστος που θα σηκώσει το τηλέφωνο του... αστείο... ο καθένας θα μπορούσε να βρεθεί στη θέση τους.

Δεν μπήκα στη διαδικασία να δω/ακούσω τα βίντεο. Μπορεί να είναι αστείοι και χειρότεροι. Αλλά γιατί να το αναφέρουμε εδώ;

Ο στόχος λοιπόν δεν είναι η Q.O.T.S.A. (που μου ζήτησε να τη διαγράψω) αλλά η αποφυγή τέτοιων θεμάτων στο εξής.

 

Υ.Γ. Μενέλαε σου χρωστάω μια μπύρα!

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...
  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Μενέλαε συγχώρεσε με. Τυχαία επιλέγω το άβαταρ σου και προσθέτω την αρχική ατάκα της Q.O.T.S.A..

Προσπαθώ όμως να δώσω να καταλάβουν μερικοί τι συμβαίνει σε θέματα αυτού του τύπου.

Ξέρω ότι υπάρχουν κι άλλα παρεμφερή όμως δεν σημαίνει ότι αυτό πρέπει να συνεχιστεί.

Είναι κακό χιούμορ το να γελάς εις βάρος κάποιου άλλου.

Λυπάμαι γιατί αυτό το μάθημα κάποιοι δεν το πήραν από το σπίτι τους.

Εξ ου και κάποιες τηλεφωνικές πλάκες που κάνουν τη γύρα κατα εποχές με μόνο χιουμοριστικό στοιχείο το απρόσμενο βρισίδι που μπορεί να δεχτεί κάποιος ανυποψίαστος που θα σηκώσει το τηλέφωνο του... αστείο... ο καθένας θα μπορούσε να βρεθεί στη θέση τους.

Δεν μπήκα στη διαδικασία να δω/ακούσω τα βίντεο. Μπορεί να είναι αστείοι και χειρότεροι. Αλλά γιατί να το αναφέρουμε εδώ;

Ο στόχος λοιπόν δεν είναι η Q.O.T.S.A. (που μου ζήτησε να τη διαγράψω) αλλά η αποφυγή τέτοιων θεμάτων στο εξής.

 

Υ.Γ. Μενέλαε σου χρωστάω μια μπύρα!

 

Όχι απλά συμφωνώ με όσα είπες και για τις φάρσες και για όλα αυτά.. ΤΑΥΤΙΖΟΜΑΙ!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου