Προς το περιεχόμενο

Με την Fender Jazzmaster πρέπει να παίζω μόνο Jazz ή μπορώ και Metal ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:P :P :P

 

Ποιά ήταν η πρώτη σας σκέψη μόλις διαβάσατε τον παραπάνω τίτλο και πρίν μπείτε να διαβάσετε το περιεχόμενο ?

 

Μάλλον μου φταίει το ότι δεν βρέχει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτηκα να ανοίξω το θρεντ και να σε διαφωτίσω, λέγοντάς σου ότι γυικά και μπορείς να παίξεις metal με τη Jazzmaster...

 

Πάντως, μην ανησυχείς, όπου να 'ναι θα ρίξει μια μπόρα, έτσι όπως το κόβω... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......αγχωθηκα........

 

οχι με τη τζαζμαστερ δε μπορεις να παιξεις μεταλ, αλλα μολις την αγορασεις γινεσαι master της jazz.

 

(γι αυτο αν παρεις jazzmaster παρε την classic player ωστε εκτος απο master της jazz να γινεις και classic player)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(γι αυτο αν παρεις jazzmaster παρε την classic player ωστε εκτος απο master της jazz να γινεις και classic player)

 

Πολύ σωστά, έτσι δεν θα χρειαστεί να βάλω χορδες κλασσικής στην Jem για να παίζω κλασική κιθάρα. Εχω ακούσει οτι με το Floyd Rose ξεκουρδίζουν εύκολα ...  ::)

 

Πάντως, πέρα απο το χιουμοριστικό της υπόθεσης, νομίζω ότι "έπιασες" μια βαθιά υποσυνείδητη σκέψη μου. Και για να γίνει αυτό μάλλον έχεις μια παρόμοια σκέψη  ;)

 

Τριγυρίζει στο μυαλό μου να πάρω μια ... Classic Player Jazzmaster  8)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου