Προς το περιεχόμενο

Τριγκοαμάξι


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1000

Αφού δεν θες μεταχειρισμένο, πάρε το πιο φθηνό.

Σε αυτή την κατηγορία όλα ίδια είναι. Απλώς πουλάνε μούρη και μάρκετινγκ. Έχω μπει για μια ολόκληρη μέρα - χωρίς να το οδηγήσω - στο Cee'd και έμεινα εντυπωσιασμένος από το πόσο έχει προσχωρήσει η Kia. Προσωπική μου επιλογή βέβαια θα ήταν είτε το Mazda (brand loyalty) είτε το Honda.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 165
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σοβαρα τωρα απορρίπτετε το ceed κ κρατάμε τα αλλα 2 με μια κληση προς το jazz?Η προτίνετε maserati?

 

Δεν τα απορρίπτω, απλά σου λέω να περιμένεις. Το τζαζ είναι μοντέλο 7ετίας περίπου (με ένα facelift) ενδιάμεσα, οπότε το καινούριο ενδέχεται να είναι σημαντικά καλύτερο. Ασχημότερο αποκλείεται να ναι.  ;D

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ναι κ καλύτερο ομως θα παει κ κανα 1500-2000 πανω απ το τωρινο κ δεν λεει μια μετα.Πάω να παρω απλη εκδοση civic αμα φτασω τα 16000-17000 ή το lancer.Τεσπα κατι που για μενα ειναι "αυτοκίνητο" με τα ούλα του.

 

Αν παιχτει καμμια στραβη κ χρειαστει να περιμενω θα το κανω αλλιως δεν το κοβω.Ασε που διέρευσαν φωτογραφιες κ στοιχεια για την αφιξη του.Απο εμφανιση ceed δεν ειναι αλλα ούτε yaris.Ειναι το ασχημοπαπο που του καναν εμφύτευση τρίχας απ την φαλάκρα που ειχε πριν.Μηχανικα ακουγεται εξελιγμενο με 100 αλογα στην 1.4 αλλα τπτ το τρελο που να πεις οτι κοντραρει κ κερδιζει αμαξι αλλης κατηγοριες με ανεση.

 

Να μην λεω μεγαλες κουβεντες αλλα ειμαι στο 99% να τελειώσω στο ceed.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ειμαι στο 99% να τελειώσω στο ceed.

 

Να το καθαρίσεις μετά... Καινούργιο αμάξι... :) ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ότι σου αρέσει, αρκεί να είναι γερμανικό και να έχει ερπύστριες.

Ετσι μονο θα επιβιώσεις στο ελληνικό οδικό δύκτυο και θα χαρείς και τα πιο δυσπρόσιτα τοπία. ;D

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου