Προς το περιεχόμενο

ένα τραγούδι της Pink


jmone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα τραγούδι της Pink που με έκανε ν ανατριχιάσω

 

και δεν την είχα και σε υπόληψη

 

http://www.youtube.com/watch?v=TFBn101RoF0&hl=en&fs=1

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το ότι έχει Φ-Ω-Ν-Α-Ρ-Α το ήξερα και το εκτιμούσα...

 

Το ότι μπορεί να γράψει τόσο δυνατό στίχο δεν το ήξερα, και μπράβο της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα τελικά το έψαξες και το βρήκες αυτό που σου έλεγα ε;

 

Βασικά να δω πότε οι δικιές μας τσιφτετελογκομενίτσες βγάλουν κανά τέτοιο για την Ελλαδίτσα μας, αλλά μάλλον ζητάω πολλά ε;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bouka θα εκπλαγεις ισως αλλα (μαλλον) ενα τετοιο κομματι εχει βγαλει ΝΟΜΙΖΩ η Αντζελα. Βεβαια μην περιμενεις ουτε ΤΟΣΟ δυνατο στιχο, και βεβαια, ΟΥΤΕ τετοια μελωδια, αλλα μου εκανε ευχαριστη εκπληξη.

Και μην ξεχναμε κατα καιρους τα κομματια που εχει βγαλει ο Σφακιανακης, τετοιου υφους

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα για τσιφτετελογκομενίτσες, δεδομένου ότι στην αμερική η pink παίζει για αυτούς, στα ίδια επίπεδα με τις δικιές μας (να σαν τη βίσση, τη βανδή, τη νατασα και άλλες τέτοιες), οπότε ο σφακιανάκης εξαιρείται (αν και ο στίχος του φέρνει λίγο προς τα παραπάνω δεξιά, αλλά τες πα).

Τώρα για την Άντζελα δε νομίζω να αναφέρεσαι στο "Αχ Πατρίδα μου" έτσι; Αυτό όταν το άκουσα μόνο να γελάσω μου ήρθε...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα στην παρεα,

 

ρε μαμωτο δεν θυμαμαι, καπου καποτε το ειχα ακουσει-δει, ουε καν θυμαμαι ΑΝ ηταν η ΑΝτζελα.

Παντως της Pink ειναι καλο και τα χωνει και αρκετα, απλα "μαζευεται" για να μην την μαζεψουν κι αυτη απο κανα χαντακι, και δεν τα χωνει τελειως

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα στην παρεα,

 

ρε μαμωτο δεν θυμαμαι, καπου καποτε το ειχα ακουσει-δει, ουε καν θυμαμαι ΑΝ ηταν η ΑΝτζελα.

Παντως της Pink ειναι καλο και τα χωνει και αρκετα, απλα "μαζευεται" για να μην την μαζεψουν κι αυτη απο κανα χαντακι, και δεν τα χωνει τελειως

 

Μήπως λές αυτό;

 

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου