Προς το περιεχόμενο

Ψηλά το Κεφάλι!!!


vangelisorfas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντίξοες παραγωγές ναι, αλλά όχι FF.C... παραγωγός και DJ είναι απο FF.C αλλά >> 8)>διαφορετικοί MCs γράφουν κ RAPαρουν...

Όχι, δεν είπα ότι ειναι οι ffc. Απλώς είναι μια πολύ σοβαρή μπάντα εκτός freestyle που και παίζει ανεξάρτητα και παίζει και πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οπως κ το Low Bap κακαρωσε καπου στο 98-00.

 

αν αυτό το ποστ δεν είχε σκοπό το φλέημινγκ και κύριο αποδέκτη εμένα, θα πω απλά ότι διαφωνώ.

Αν θέλετε να το κάψουμε και να γίνει εδώ hiphop.gr, λέω ότι τη στιγμή που βγαίνουν δίσκοι, υπάρχουν γκρούπ, υπάρχει ΚΟΙΝΟ που ΓΕΜΙΖΕΙ συναυλίες σε θέατρα η μεγάλα μαγαζιά ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ, ΧΩΡΙΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ κλπκλπ{για παράδειγμα οι δύο SOLD OUT συναυλίες που έγιναν το χειμώνα στο Gagarin και η καλοκαιρινή στο θέτρο Πέτρας} και εφόσον συμβαίνουν πράγματα συνέχεια{όποις θέλει να ενημερωθεί > www.lowbap.com}, δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει "κακάρωσε"...

μακάρι να χαν "κακαρώσει" έτσι όλοι.

 

Δεν απαντώ για να γίνει πόλεμος, αλλά δε μου αρεσει να μένουν τέτοια πράγματα γραμμένα εδώ ασχολίαστα και να δημιουργούν εντυπώσεις...

 

ειρήνη, αγάπη και καλή καρδιά λοιπόν!

 

Όχι, δεν είπα ότι ειναι οι ffc. Απλώς είναι μια πολύ σοβαρή μπάντα εκτός freestyle που και παίζει ανεξάρτητα και παίζει και πολύ καλά.

 

σόρυ, δικία μου παρανόηση, συμφωνώ, είμαστε ΟΚ.  8)

 

παστέλιους, ρέητζ εγκέηνστ είναι αυτό να υποθέσω ε;

 

 

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αυτό το ποστ δεν είχε σκοπό το φλέημινγκ και κύριο αποδέκτη εμένα, θα πω απλά ότι διαφωνώ.

Αν θέλετε να το κάψουμε και να γίνει εδώ hiphop.gr, λέω ότι τη στιγμή που βγαίνουν δίσκοι, υπάρχουν γκρούπ, υπάρχει ΚΟΙΝΟ που ΓΕΜΙΖΕΙ συναυλίες σε θέατρα η μεγάλα μαγαζιά ΧΩΡΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ, ΧΩΡΙΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ κλπκλπ{για παράδειγμα οι δύο SOLD OUT συναυλίες που έγιναν το χειμώνα στο Gagarin και η καλοκαιρινή στο θέτρο Πέτρας} και εφόσον συμβαίνουν πράγματα συνέχεια{όποις θέλει να ενημερωθεί > www.lowbap.com}, δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνει "κακάρωσε"...

μακάρι να χαν "κακαρώσει" έτσι όλοι.

 

Δεν απαντώ για να γίνει πόλεμος, αλλά δε μου αρεσει να μένουν τέτοια πράγματα γραμμένα εδώ ασχολίαστα και να δημιουργούν εντυπώσεις...

 

ειρήνη, αγάπη και καλή καρδιά λοιπόν!

 

σόρυ, δικία μου παρανόηση, συμφωνώ, είμαστε ΟΚ. 8)

 

παστέλιους, ρέητζ εγκέηνστ είναι αυτό να υποθέσω ε;

 

 

 

Τα λεω και σε σενα και σε οποιον θελει να μαθει/συζητησει.Αυτο που υποστηριζω παντως ειναι αληθεια.Και που γεμιζει το γακγκαριν κ το θεατρο πετρας και βράχου τι να λεει?Τον κοσμο του 96-00' δεν τον εχει ουτε το χιπχοπ ουτε το low bap.Θυμαμαι ενα λαιβ στην αθηνα που ειχε πολλες χιλιαδες κοσμου, ισως και πανω απο 6000, και ηταν active member αλλα δε θυμαμαι πολλα στοιχεια.Ηταν ανοιχτο σε πλατεια.

 

Οπως καταλαβαινεις δεν παω να το κανω hiphop.gr ουτε να σου θιξω τη μουσικη σου, δικαιωμα σου ειναι να τα ακους αυτα.Μιλαω γενικα για ολη την ελληνικη σκηνη για το παρελθον κ το παρον της.Παντα καχυποπτοι κ μυθοπλαστες ηταν οσοι γνωριζα και ηταν κολλημένοι με το low bap.Ελπιζω να κανω λαθος και να παρερμήνευσα το μηνυμα σου αγαπητε..Δεν ξαναγραφω στο θεμα γιατι και εχει ξεφύγει και δεν προκειται να βγει και ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν on topic, τα Ημιζ γ@μ@νε! Ημουν φαν των 2 πρώτων δίσκων κ πιστεύω πως αν κ "ψιλόμαλακούληδες", έχουν χιούμορ κ άποψη. Κ δεν είναι γίδια, έχουν ψαχτεί κ έχουν διαβάσει κ ένα βιβλιαράκι παραπάνω για όσους καταλαβαίνουν τι θέλω να πω.  ;)

 

Εντάξει γλυκάθηκαν κ αυτοί με τον καιρό κ κάναν διαφημίσεις για το παριζάκι. Τεσπά, στο βιντεάκι τα λένε σωστά κ σε κάνουν να γελάς (εγώ γέλασα μια φορά πάντως). Αν κ δεν τους παρακολουθώ εδώ κ χρόνια απο μένα αξίζουν ένα respect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου