Προς το περιεχόμενο

fernandes sustainer installation...:P


OlvaR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για σας παιδια προσφατα αγορασα  εναν sustainer και ψαχνω τεχνικο για σκαψει την κιθαρα οπου χρειαζεται και γενικα να κανι το ολο setup-install... ο μονος καλος τεχνικος που καταφερα να εντοπισω  ειναι ο πανος οικονομακης που απο οτι φενεται κανει αψογη δουλεια...αλλα ι τιμη (170ε) δεν ξερω αν ειναι λιγο τσιμπιμενη....καταλαβενω οτι προκειτε για δυσκολη δουλεια..αλλα απλα θελω να δω αν ξερει κανεις και αλλους τεχνικους για να μου προτηνει...λοιπον οποιος ξερει ας μου πει...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα μαζι...σκαψιμο και installation olou του hardware..

επισης προσεξα στο site tou οτι εχει πολυ εργασια ο τυπος και θα πρεπει να του παρω την κιθαρα σε 6 εβδομαδες....κατι που δεν με βολευει...θελω να βρω καποιον αμεσα και να ειναι αψογος στην δουλεια του...http://www.enigmagt.gr/html/danaaioc.html
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα φίλε οι τιμές που έχει είναι απο άλλο πλανήτη...

 

Αν θές ρώτα τον Peter απο Rockpile.

Σου στέλνω πμ.

 

Εγώ έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ΑΛΕΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!

 

ειναι πολλα τα λεφτα!

το σκαψιμο ειναι θεμα ενα μισαωρου κ το installation καμια ωρα....

ενταξει ειπαμε τεχνη κανεις αλλα μην τρελαθουμε κιολας.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου